C diski kendi kendine doluyor

Bende bu sebepten değildir diye düşünüyorum.

C diskinin özelliklerinde bu sürücüde alan kazanmak için sürücüyü sıkıştır adlı bişey tikli mi?

Aç onu. Ondan da olabilir. Ayrıca benim bildiğime göre varsayılan olarak açık olması gerekirdi.
Bende öyle bir seçenek tikli değil. Ve bende aynı sorun yok. Ayrıca şimdi aklıma geldi. Windows 11 daha yeni olduğu için günlük güncelleştirme falan da geliyor olabilir. (Windows 10'da eskiden böyleydi.) Size yeniden başlat kutusu gelmeyebilir çünkü bazı güncellemelerin yeniden başlatmaya ihtiyacı yoktur.

Her gün 1 GB yiyecek kadar büyük günlük güncelleme gelir mi olanak veremiyorum ancak güncelleme geçmişinden bakabilirsiniz hiç gelmiş mi diye.

Her gün 1 GB yiyecek kadar büyük günlük güncelleme gelir mi olanak veremiyorum ancak güncelleme geçmişinden bakabilirsiniz hiç gelmiş mi diye.

Hocam her gün değil de 2-3 gündür oluyor bu sorun. Ama 2-3 gündür de alanım boş yere doluyor ve en son güncelleme 11 Mayıs'ta olmuş.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için çerezleri kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…