C diski kullanılmıyor

revoleeee

Centipat
Tesadüfen C diski özellikler güvenlik kısmına gezinirken rastladım ve izinlerin üstünde tik olmadığını fark ettim. Kutucukları tik koydum ve uygulaya bastım fakat uyarılar ve hatalar verdi. Bunun tehlikeli olabileceğini söyleyen notlar çıktı. Ben de iptal tuşuna basıp bütün tikleri kaldırdım, eski haline getirdim ve daha doğrusu uygula tuşuna basmak yerine iptale bastım ve yine hata verdi ve PC dondu. O hatadan kesinlikle çıkılmıyordu bana o tehlikeli işlemi yapmamam gerektiği sayfa çıkıp duruyordu. İptale bassam bile gidip geri geliyordu. Ben de belki gider diye bilgisayarı tekrar başlattım ve C diskindeki bütün izinlerin gittiğini fark ettim. Ne diski açabiliyorum ne başka bir uygulama.

Son düzenleyen: Moderatör:
Bir insan c diskindeki izinleri neden kaldırır ya? %99 ihtimalle Türkçe Windows kullanıyorsun, insan biraz ekrandaki yazıları okur... 😒
ben c diskine girdim orda izinler kısmında hiçbir şık açık değildi açık olması gerektiğini düşünerek açtım ve uyarı verdi bende kötü bir şey olur diye iptal ettim işlemi ve tikleri geri kapattım ve sonra bunlar oldu lütfen yazdıklarımı tekrar oku
Bir insan C diskindeki izinleri neden kaldırır ya? %99 ihtimalle Türkçe Windows kullanıyorsun, insan biraz ekrandaki yazıları okur.

Yardımınız dokunmayacaksa lütfen boş yorum yapmayın arkadaşlar.

Son düzenleme:

Geri
Yukarı