C diskim sürekli doluyor

Oyun kurarken veya başka bir uygulama kurarken her zaman kurulacağı yeri e olarak ayarlıyorum ama C'den de yer gidiyor

Hocam kuracağınız yer değil oyunu indirirken e ye indirin, anladığım kadarıyla oyunu C'ye indiriyorsunuz ve e diskine kuruyorsunuz. Oyunu indirirken e diskine bir klasör oluşturun ve en başta e ye indirin ve gene e ye kurun. Ayrıca indirilenler kısmını bir temizleyin eski setuplar orada kalmış olabilir

Bu bilgisayara sağ tıklayın. Yönet basın. Pence açılınca disk yönetimi bulunur sol tarafda ona basın. Orada C: Görüceksiniz diğer disklerinizin boyutunnan biraz kısıp C: Genişletin.

Teşekkür ederim.

Hocam kuracağınız yer değil oyunu indirirken e ye indirin, anladığım kadarıyla oyunu C'ye indiriyorsunuz ve e diskine kuruyorsunuz. Oyunu indirirken e diskine bir klasör oluşturun ve en başta e ye indirin ve gene e ye kurun. Ayrıca indirilenler kısmını bir temizleyin eski setuplar orada kalmış olabilir.

Bende zona isimli torrent uygulaması ben oyunlarımın genelini Chrome'dan torrent seçeneği ile indiriyorum zonanında indirdiği klasör zaten e de oyun kurarken C'den yer azalıyor. Ama ben kurarken e ye kuruyorum eski setupları falan hepsini temizledim ama C'den yine yer artmadı.
Hocam kuracağınız yer değil oyunu indirirken e ye indirin, anladığım kadarıyla oyunu C'ye indiriyorsunuz ve e diskine kuruyorsunuz. Oyunu indirirken e diskine bir klasör oluşturun ve en başta e ye indirin ve gene e ye kurun. Ayrıca indirilenler kısmını bir temizleyin eski setuplar orada kalmış olabilir.

Hocam benim C diskinde kullanıcılar>user bölümü yüzünden yer azalıyor internetten bir şey indirsem orayı da etkiliyor masaüstüne bir şey atsamda orayı etkiliyor.

Son düzenleme:

Geri
Yukarı