C diskinde boş alan açmak

Nickkullanmam2

Centipat
Daha fazla  
İyi günler dostlar, direk konuya giriyorum;
Ucuz bir laptopa sahibim sadece C diski var ve 25 - 26 GB depolamaya sahip :D Anlayacağınız dostlar diskte boş alana ihtiyacım var. Bir de yaptığım denemeleri aktarayım size; %temp%, %appdata% doysalarıni sildim, bilgisayarda program yok her şeyi sildim, denetim masasından sildim oradan sildim buradan sildim ama yok :D Ne hikmetse yer açamadım(CCcleaner uygulamasını da kullandım).(Küçük bir detay daha vermek istiyorum dostlar bilgisayar eskiden ilk elime ulaştığında boş yer vardi gayet yeterli ve League of Legends yükleyebiliyordum sonrasında ne olduysa kendi kendine doldu, Windows güncellemelerinden midir nedendir bilmiyorum hiç)
-Bilgisayarı sıfırlamak için minimum 5GB boş yer istiyor dostlar benim şu anda sahip olduğum boş alan 2 GB.

Şimdiden Teşekkür ederim.

Son düzenleyen: Moderatör:
Diske sağ tıklayıp "Disk alanından kazanmak için bu sürücüyü sıkıştırın" seçeneğine tik atıp belli bir miktar disk alanı açabilirsiniz.

Tavsiyem sıfırdan ghostspectre superlite Windows 10'u kurun, böylece gereksiz Windows servislerinden epey yer açılır sistemden, sanal RAM'i kapatın, CCleaner ile temizlik yapın, sistem geri yükleme noktalarını silin.

Tavsiyem sıfırdan ghostspectre superlite Windows 10'u kurun, böylece gereksiz Windows servislerinden epey yer açılır sistemden, sanal RAM'i kapatın, CCleaner ile temizlik yapın, sistem geri yükleme noktalarını silin.

Custom Windows 10 önermiyoruz güvenli değiller.

Teşekkür ederim, windows tavsiyesi hariç diğer tavsiyelerinizi uygulayacağım.
Custom Windows 10 önermiyoruz güvenli değiller.
Uyarınız için teşekkür ederim.

Geri
Yukarı