C diskinden D diskine alan aktarma

Eki Görüntüle 845081
Hocam 642 MB arttırabiliyorum en fazla, ayırdığım bölümü C'ye ekleyemiyorum.

Minitool Partition wizarddan ayırdığınız bölümü geri birleştirin sonra bilgisayar yönetiminden D'ye sağ tıkla birimi küçülte tıkla oradan küçülteceğin miktarı MB olarak yaz küçült sonra C'ye ağ tıkla birimi genişlete tıkla sonuna kadar genişlet eğer hala yapamazsanız Windows 10 hızlı yardım üzerinden yardım edebilirim.
başlangıç > Windows donatıları > hızlı yardım'ı seçin (veya başlangıç düğmesini seçin, arama kutusuna hızlı yardım yazın, ardından arama sonuçlarından bunu seçin). yardımcıdan gelen kod kutusuna size verilen 6 basamaklı kodu girin ve ekranı paylaş'ı seçin. Yardımcınızı bekleyin, ardından görüntülenen pencerede izin ver'i seçin.

Minitool Partition wizarddan ayırdığınız bölümü geri birleştirin sonra bilgisayar yönetiminden D'ye sağ tıkla birimi küçülte tıkla oradan küçülteceğin miktarı MB olarak yaz küçült sonra C'ye sağ tıkla birimi genişlete tıkla sonuna kadar genişlet eğer hala yapamazsanız Windows 10 hızlı yardım üzerinden yardım edebilirim.
başlangıç > Windows donatıları > hızlı yardım'ı seçin (veya başlangıç düğmesini seçin, arama kutusuna hızlı yardım yazın, ardından arama sonuçlarından bunu seçin). yardımcıdan gelen kod kutusuna size verilen 6 basamaklı kodu girin ve ekranı paylaş'ı seçin. Yardımcınızı bekleyin, ardından görüntülenen pencerede izin ver'i seçin.
Teşekkürler hocam, hâlâ devam ediyor sorun.
1611172060110.png

C ile D'nin arasında 644 MB'lık bir boşluk var, ayırdığım kısım da D'nin kenarında. Bununla alakalı bir şey olabilir mi?

Teşekkürler hocam, hâlâ devam ediyor sorun.
Eki Görüntüle 845272
C ile D'nin arasında 644 MB'lık bir boşluk var, ayırdığım kısım da D'nin kenarında. Bununla alakalı bir şey olabilir mi?

İsterseniz hızlı yardım üzerinden yardım edeyim.
Microsoft Quick Assist
Güvenlik kodu: 394498
Microsoft Quick Assist
Güvenlik kodunu yardımcı olduğunuz kişiye verin ve şu adımları uygulamasını söyleyin:
1.
Başlangıç menüsünü açın ve Tüm uygulamalar > Windows Donatıları > Hızlı Yardım'ı seçin.
2.
Yardım alın'ı seçin ve yönergeleri izleyin.
3.
Kullanıcı Hesabı Denetimi görüntülenirse devam etmek için Evet'i seçin.
Adımlar tamamlandıktan sonra cihazlarınızın bağlanması için birkaç dakika bekleyin.
1611161883259.png

İsterseniz hızlı yardım üzerinden yardım edeyim.
Microsoft Quick Assist
Güvenlik kodu: 394498
Microsoft Quick Assist
Güvenlik kodunu yardımcı olduğunuz kişiye verin ve şu adımları uygulamasını söyleyin:
1.
Başlangıç menüsünü açın ve Tüm uygulamalar > Windows Donatıları > Hızlı Yardım'ı seçin.
2.
Yardım alın'ı seçin ve yönergeleri izleyin.
3.
Kullanıcı Hesabı Denetimi görüntülenirse devam etmek için Evet'i seçin.
Adımlar tamamlandıktan sonra cihazlarınızın bağlanması için birkaç dakika bekleyin.
Eki Görüntüle 845296
Kodu hızlı yardım sayfasına girdim hocam, oturumu ayarlamasını bekliyor yazıyor.

Microsoft Quick Assist
Paylaşanın izin vermesi bekleniyor
Hocam hızlı yardıma bir bakın izin istiyor şu an.
Bağlanıyor.
Eğer isterseniz C: De gereksiz şeyleri silebilirsiniz.
Ve programları kurarken D: Ye kurabilirsiniz.

Son düzenleme:
Microsoft Quick Assist
Paylaşanın izin vermesi bekleniyor
Hocam hızlı yardıma bir bakın izin istiyor şu an.
Bağlanıyor.
Yardımınız için teşekkürler hocam, çok gerekli bir şey olmadığı kanısına vardım. D'de yedeklesem bir sorun olmayacaktır. Tekrar teşekkür ederim yardımınız için sizi yordum. İyi akşamlar.

Yardımınız için teşekkürler hocam, çok gerekli bir şey olmadığı kanısına vardım. D'de yedeklesem bir sorun olmayacaktır. Tekrar teşekkür ederim yardımınız için sizi yordum. İyi akşamlar.

• Programları kurarken D: Ye kurabilirsiniz(mesela D: Ye program dosyaları diye bir klasör oluşturup tüm programlarınızı oraya kurabilirsiniz).
  • C: De temp %temp% ve prefetch(readyboot ve layout.ini dışındaki hepsini) silebilirsiniz.
  • Ayarlar>sistem>depolama>akıllı depolamayı yapılandır veya şimdi çalıştır bölümünden temizleyebilirsiniz.
  • Gereksiz programları silebilirsiniz

Geri
Yukarı