C diskini farklı bir diske taşımak sorun yaratır mı?

Ruzgar3672

Femtopat
Daha fazla  
Ben yerel disk C'deki Windows'un kendi programlarını falan diğer disk e atarsam hata falan alır mıyım? Ya da yapmalı mıyım?

Ekran görüntüsü 2023-07-01 105640.png

Son düzenleyen: Moderatör:
Ben yerel disk C'deki Windows'un kendi programlarını falan diğer disk e atarsam hata falan alır mıyım?
Evet, alırsın. Daha sonradan Windows'un standart programlarını taşıyabilmek için çok fazla değişiklik yapman gerekli. "Program Files" ve "WindowsApps" klasörü altyapısını mümkün olduğu kadar C diski ile aynı yerde tutmanı tavsiye ederim.

Kardeşim içerisindeki uygulamaları taşıman çok sorun olmaz fakat, windows (C) diske yüklüyse problem yaratır tavsiyem yalnızca uygulamarı taşıman. Zannediyorum ki e diski yeni almışsın bence bir format at temiz bir başlangıç yap.

Evet, alırsın. Daha sonradan Windows'un standart programlarını taşıyabilmek için çok fazla değişiklik yapman gerekli. "Program Files" ve "WindowsApps" klasörü altyapısını mümkün olduğu kadar C diski ile aynı yerde tutmanı tavsiye ederim.
Tamamdır çok teşşekür ederim

Kardeşim içerisindeki uygulamaları taşıman çok sorun olmaz fakat, windows (C) diske yüklüyse problem yaratır tavsiyem yalnızca uygulamarı taşıman. Zannediyorum ki e diski yeni almışsın bence bir format at temiz bir başlangıç yap.
Tamamdır cevapldıgın icin teşekkür ederim

Yeni konular

Geri
Yukarı