C Diskinin Dolu Gözükmesi

Silenccexx

Decapat
Daha fazla  
Arkadaşlar 1TB harddiske sahip bir bilgisayarım var. Bilgisayarımda Windows 10 x64 işletim sistemi kurulu. Sorunum ise C diskimde fazla bişey olmadığını düşünmediğim halde 200 GB boş alanın olması. Bu sorun işletim sürümü ile mi kaynaklı yoksa bir virüs durumumu mevcut ?

Program dosyalarımı kontrol ettiğim de ise 120 GB boyutun da bir veri buldum.Windows klasörün de ise 9.99 GB bir veri buldum. Diskte 500 GB bulunduğu gösteriliyor ama bu değerleri topladığım da ise bu kadar büyük bir sonuç olmuyor.Sorunun neden dolayı kaynaklandığını belirtirseniz sevinirim.
Adsız.png

Son düzenleyen: Moderatör:
Sistem İnce Ayar 6.2 | Portable Programı ile bir temizlik yapabilirsin neyin ne olduğunu görerek. Bunun yanında gizli klasörleri açıp bir C'de nerde kaç gb ne var bir araştır istersen. Bunun yanında virüste bulaşmış olabilir.

Not: Sistem geri yükleme noktasının boyutuyla oynandıysa ordada fazla fazla GB kullanımı söz konusu olabilir.

Uyarı! Bu konu 6 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı