C# için Udemy kurs tavsiye

RawShed

Kilopat
Console için kurs arıyorum, özellikle nesne yönelimli programlama konusunda detaylı eğitim veren Udemy kursu falan var mıdır? BTKAkademi'deki o kadar yüzeysel ve mantığını anlatmadan geçiliyor ki %10'u kadar anca dayanabildim.

Hocam olabilecek her dil konusuna BTK Akademi yazıyorsunuz. Arkadaş BTK Akademi yeterince iyi değil bile demiş ancak okumak yerine ısrarla BTK Akademi diyorsunuz. Ne acaba size sponsor falan mı oldular?
BTK Akademi'deki kurslar Udemy üstünden geldiğini unutmayınız :).

Console için kurs arıyorum, özellikle nesne yönelimli programlama konusunda detaylı eğitim veren Udemy kursu falan var mıdır? BTKAkademi'deki o kadar yüzeysel ve mantığını anlatmadan geçiliyor ki %10'u kadar anca dayanabildim.
Engin Demiroğ güzel bir eğitimcidir Udemy üstünden de onu öneririm fakat zaten Udemy'deki kursları ücretsiz olarak BTK Akademi üstünde bulunuyor. Yüzeysel olarak geçmiyor aslında ileriki konularda detaylı bir şekilde anlatıyor devam etmenizi öneririm.

BTK Akademi'deki kurslar Udemy üstünden geldiğini unutmayınız :).

Engin Demiroğ güzel bir eğitimcidir Udemy üstünden de onu öneririm fakat zaten Udemy'deki kursları ücretsiz olarak BTK Akademi üstünde bulunuyor.
Yine de konu sahibi BTK Akademi istemiyorum demesine rağmen ısrarla BTK Akademi öneriyorsunuz. Okuma biliyorsunuz değil mi?

Geri
Yukarı