C# için Udemy kurs tavsiye

RawShed

Kilopat
Console için kurs arıyorum, özellikle nesne yönelimli programlama konusunda detaylı eğitim veren Udemy kursu falan var mıdır? BTKAkademi'deki o kadar yüzeysel ve mantığını anlatmadan geçiliyor ki %10'u kadar anca dayanabildim.

BTK Akademi'deki kurslar Udemy üstünden geldiğini unutmayınız :).

Engin Demiroğ güzel bir eğitimcidir Udemy üstünden de onu öneririm fakat zaten Udemy'deki kursları ücretsiz olarak BTK Akademi üstünde bulunuyor. Yüzeysel olarak geçmiyor aslında ileriki konularda detaylı bir şekilde anlatıyor devam etmenizi öneririm.
Çok karışık anlatıyor, Interface'leri başka bir eğitimciden izledim oldukça sade ve anlaşılır anlattı. Devamlı sonra göreceğiz diyor, Console dersi anlatırken birden forma giriyor. Mesela gerçekten sıfırdan biri o kursu izlediğinde ya bu "this" anahtar sözcüğü de ne oluyor, hoca anlatmamış diyebilir. This içinde bulunduğumuz yerin bir üst seviyesine referans vermekte kullandığımız anahtar kelimedir diye tanımlayamıyor.

Mesela Atıl Samancıoğlu sade, anlaşılır anlatışı yüzünden Kotlin temel seviye kursunu bitirdim.

Çok karışık anlatıyor, Interface'leri başka bir eğitimciden izledim oldukça sade ve anlaşılır anlattı. Devamlı sonra göreceğiz diyor, Console dersi anlatırken birden forma giriyor. Mesela gerçekten sıfırdan biri o kursu izlediğinde ya bu "this" anahtar sözcüğü de ne oluyor, hoca anlatmamış diyebilir. This içinde bulunduğumuz yerin bir üst seviyesine referans vermekte kullandığımız anahtar kelimedir diye tanımlayamıyor.

Mesela Atıl Samancıoğlu sade, anlaşılır anlatışı yüzünden Kotlin temel seviye kursunu bitirdim.

Hocam anladım ne demek istediğinizi o konuda haklısınız ama genel programlama bildiğinizi düşünerek diyorum ana kaynak olarak BKT akademi kullanın anlamadığınız yerleri YouTube selman kahya, yazılım bilimi, bilgisayarKavramları gibi kanallardan kapatmanız daha mantıklı olur bir de ekskik olduğunuz veya hatırlayamadığınız yerleri w3schools'dan bakabilirsiniz. CV için BKT akademiyi tamamlarsanız çok güzel olur.

Sadi Evren Şeker ( bilgisayar kavramları YouTube kanalının adı ) videolarını izleyebilirsin. Java üzerinden anlatıyor oop kısmını ama çok fark edeceğini sanmıyorum benzer diller temel konularda neredeyse aynılar zaten.

Geri
Yukarı