C# İle Sürekli Olarak Bir Tuşa Bastırma Kodu

Kağan K

Kilopat
Makaleler
2
Daha fazla  
Merhaba arkadaşlar. Ben c# kullanarak bir tuşa sürekli olarak tıklatmak istiyorum. Bunun sonsuz döngüsünü nasıl yapabilirim ? Bu kod oyunlarda da geçerli olmalı. Oyunun exesine geçtiğim zaman program durmamalı. Mesela bir oyunda sürekli olarak 1 tuşuna veya boşluk tuşuna veya ikisine birden bastırmak istiyorum. Bu kodun döngüsü nasıl olmalı ?

Yardımcı olursanız sevinirim.

direk kod vermeyeceğim ama elimden geldiğince akıl vericem ;)
çalışan exeyi programa tanıtman lazım internette arıştırman lazım mesala çalışan uygulamaları listelersin ordan şeçtirirsin basılan tuşu şeçersin textbox ile ardından timerla onu devamlı bastırırsın ve geliştirebilirsin mesala oraya değer koyarsın ms cinsinden oda timerin intervalını ayarlar ama şöyle birşey var bu yaptığın cs-go da işe yaramıyor çok önceden yapmıştım kodları hatırlasam yazarsım ama ben vb.net de yazmıştım

direk kod vermeyeceğim ama elimden geldiğince akıl vericem ;)
çalışan exeyi programa tanıtman lazım internette arıştırman lazım mesala çalışan uygulamaları listelersin ordan şeçtirirsin basılan tuşu şeçersin textbox ile ardından timerla onu devamlı bastırırsın ve geliştirebilirsin mesala oraya değer koyarsın ms cinsinden oda timerin intervalını ayarlar ama şöyle birşey var bu yaptığın cs-go da işe yaramıyor çok önceden yapmıştım kodları hatırlasam yazarsım ama ben vb.net de yazmıştım

Yok cs:go için istemiyordum zaten. Metin2 için lazım :D Çok karışık geldi yazdığın şey..

Sendkey metodu var.

import
Kod:
using System;
using System.Threading;
using System.Threading.Tasks;
using System.Runtime.InteropServices;
using System.Diagnostics;

metod dışına:
Kod:
 [DllImport("user32.dll")]
[return: MarshalAs(UnmanagedType.Bool)]
static extern bool SetForegroundWindow(IntPtr hWnd);

metod içine
Kod:
Process[] processes = Process.GetProcessesByName("metin2client");
Process oyun = processes[0];

IntPtr p = oyun.MainWindowHandle;

SetForegroundWindow(p);
SendKeys.SendWait("{F1}");

metin2client mi metin2 mi oyunun işlem adını görev yöneticisinden bak.

Programı var zaten MeritMt2 de 61 lvl kadar kasıp zindan 3. katta para kasardım :D İsmini unuttum internetten Auto Keyboard ve Auto Mouse programlarını araştır.

Programı var zaten MeritMt2 de 61 lvl kadar kasıp zindan 3. katta para kasardım :D İsmini unuttum internetten Auto Keyboard ve Auto Mouse programlarını araştır.

O tarz programlar engelli olduğu için C# ile denemek istemiştim. Auto Patch artık o tarz programları da engeller hale geldi. Her sv de iş yapmıyor :)

Uyarı! Bu konu 7 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı