C# İle Sürekli Olarak Bir Tuşa Bastırma Kodu

Gerek kalmadı. Oyunu bıraktım :D
Eskiden paraları toplayacağız diye halimiz kalmazdı, "Z" tuşu içeri göçmüştü. Bilsem önceden yazılımla uğraşırdım :)

Benim de Metin2'nin resmi sunucularında 7-8 hesap dolusu sağlam eşyam ve en az 4 sağlam karakterim var ama oynayacak insan yok. Bir ara satmayı düşünüyorum varsa öyle bir piyasası.
Bırakmakla iyi etmişsin, eskiden olsa hadi neyse de gelmişiz 20-22 yaşına, oyun bile oynamıyorum şu sıralar :(

Eskiden paraları toplayacağız diye halimiz kalmazdı, "Z" tuşu içeri göçmüştü. Bilsem önceden yazılımla uğraşırdım :)

Benim de Metin2'nin resmi sunucularında 7-8 hesap dolusu sağlam eşyam ve en az 4 sağlam karakterim var ama oynayacak insan yok. Bir ara satmayı düşünüyorum varsa öyle bir piyasası.
Bırakmakla iyi etmişsin, eskiden olsa hadi neyse de gelmişiz 20-22 yaşına, oyun bile oynamıyorum şu sıralar :(
Ben TR sunucusunu uzun zaman önce bıraktım. PvP için istemiştim bu kodu da ama onu da bıraktığım için gerek kalmadı. Yalnız oynamak harbiden çok sıkıcı. Bir ara arkadaşla oynayacak oyun bulamayınca tekrar başlamıştık ama 1 hafta ya oynadık ya oynamadık :) Eskisi gibi uğraşası gelmiyor artık insanın.
Bu arada piyasası vardır ama karakterin leveline, eşyasına göre falan alan olur illa ki. Halen oynayan var.

Dostlar, yakın zamanda, hatta 1 haftaya kadar 55-120 orta-emek, CengoMetin2 adlı PVP sunucumu açıcağım. Dileyen olursa gelebilir, Mysql, Puttt, cPanel, Plesk Panel, Site scriptinden anlayan arkadaşlar ile ekip oluşturabilirim.

Dostlar, yakın zamanda, hatta 1 haftaya kadar 55-120 orta-emek, CengoMetin2 adlı PVP sunucumu açıcağım. Dileyen olursa gelebilir, Mysql, Puttt, cPanel, Plesk Panel, Site scriptinden anlayan arkadaşlar ile ekip oluşturabilirim.
Oyuncu olarak gelebilirim. Eskiden biraz bilgim vardı o konularda ama unuttum :) Açarsan oynamak için gelirim büyük ihtimal.

Uyarı! Bu konu 7 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı