C++ kaçış dizeleri düzenlenmiyor

GT 145

Decapat
Arkadaşlar benim büyük bir metnim var. Cout ile kaçış dizeleri ile ilgili hata veriyor, haklı da ama o kadar büyük metni düzenlemem imkansız. Bilddiğiniz önerdiğiniz kısayol var mı?

Tam olarak aldığınız hatayı paylaşabilir misiniz? Eğer büyük bir metindeki kaçış sekanslarını düzenlemek istiyorsanız kullandığınız IDE'nin arama özellini kullanarak "\" karakterini aratabilir, belli kaçış sekanslarında tipinde değişikliğe gitmek için o kaçış sekansını aratıp IDE'nizin düzenleme özelliğini kullanabilirsiniz. Hatanın incelenebilmesi için kodun ilgili kısmını paylaşmanızda fayda var.

Nasil bir metin? Dosyadan mi okuyorsun? Kod yapin nedir? Biraz daha aciklar misin?

Tam olarak aldığınız hatayı paylaşabilir misiniz? Eğer büyük bir metindeki kaçış sekanslarını düzenlemek istiyorsanız kullandığınız IDE'nin arama özellini kullanarak "\" karakterini aratabilir, belli kaçış sekanslarında tipinde değişikliğe gitmek için o kaçış sekansını aratıp IDE'nizin düzenleme özelliğini kullanabilirsiniz. Hatanın incelenebilmesi için kodun ilgili kısmını paylaşmanızda fayda var.

Dosyadan okutmuyorum arraye atadım kodlar şu:

C++:
void info(){

string infoText[5]={
    "  ______        _                        _____      _            _        _                            _   ",
    "  |  ___|      | |                      |  ___|    | |          | |      (_)                          | |  ",
    "  | |_ __ _ ___| |__   ___  __ _ _ __   | |__ _ __ | |_ ___ _ __| |_ __ _ _ _ __  _ __ ___   ___ _ __ | |_ ",
    "  |  _/ _` |_  / '_ \ / _ \/ _` | '__|  |  __| '_ \| __/ _ \ '__| __/ _` | | '_ \| '_ ` _ \ / _ \ '_ \| __|",
    "  | || (_| |/ /| |_) |  __/ (_| | |     | |__| | | | ||  __/ |  | || (_| | | | | | | | | | |  __/ | | | |_ ",
    "  \_| \__,_/___|_.__/ \___|\__,_|_|     \____/_| |_|\__\___|_|   \__\__,_|_|_| |_|_| |_| |_|\___|_| |_|\__|\n"
    };
}

Aslında kısaymış biraz.

Son düzenleme:

Geri
Yukarı