C# Kitap Önerisi

Hangi kitap?

• Her Yönüyle C# 6.0 Volkan Aktaş

Oy: 4 66,7%
  • Her Yönüyle C# 4.0 Sefer Algan

Oy: 2 33,3%

• Oy verenlerin toplamı
    6
Her Yönüyle C# 6.0 - Volkan Aktaş - %25 indirimli : Kitap+CD | idefix.com

Her Yönüyle C# 4.0 - Sefer Algan - %25 indirimli : Kitap | idefix.com

Güncel kaynak olması sebebiyle ben Volkan Aktaş'ın kibını almayı düşünüyorum. Fakat bazı forumlarda kitabın verdiği bilginin yetersiz olduğu yazıyor. Yardımcı olursanız sevinirim.
Tabiikide Sefer Algan. Bende bu iki kitap arasinda kaldim. Sefer Alganin kitabini aldim. 0dan basladigim icin guzel gidiyor. Digerini onermiyorlar 0 dan baslayan icin.

Benim elimde Volkan Aktaşın C#6.0 kitabı var.İlk olarak C# Cnsole Application'ı anlatıyor ardından Forum Application uygulamalarını anlatıyor başlangıç için ideal bir kitap bence.Çok detaya girmeden anlatıyor.Zaten biraz kodları öğrendikten sonra internete ücretsiz kaynak çok. C#ile ilgili başka bir sorunuz olursa sosyal'de programlama bölümünde yardımcı olurum.

Konuyu hortlatıyorum ama sormam gerekiyor. C# için temelleri sağlam atmamı sağlayacak bir kitap varmıdır? Yukarıdaki kitaplara baktım, ancak farklı bir önerisi olan varsa paylaşabilirmi?

Uyarı! Bu konu 9 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı