C++ Kitap Önerisi

Eğer temel öğrenmek istiyorsan, ileri C programlama adlı kitabı tavsiye ederim, fakat nesnesel tabanlı programlama alanında ilerleme göstermek istersen, C++ adlı bir kitap vardı, onu tavsiye ederim. Ben kodlabın C++ kitabını almıştım, o da baya iyiydi.

C++ için iyi, açıklamalı ve örnekli bir kitap bilenler, yazarsa sevinirim.
Eğer temel öğrenmek istiyorsan, ileri C programlama adlı kitabı tavsiye ederim, fakat nesnesel tabanlı programlama alanında ilerleme göstermek istersen, C++ adlı bir kitap vardı, onu tavsiye ederim. Ben kodlabın C++ kitabını almıştım, o da baya iyiydi.

Bence kitap meselesi kişiye göre değişiyor.
Birinin anladığını beğendiğini diğeri beğenmiyor.
Önerim şansınız olursa bir kitapçıya gidip kitapları incelemeniz ve en iyi anladığınızı düşündüğünüzü almanız.

Bence kitap meselesi kişiye göre değişiyor.
Birinin anladığını beğendiğini diğeri beğenmiyor.
Önerim şansınız olursa bir kitapçıya gidip kitapları incelemeniz ve en iyi anladığınızı düşündüğünüzü almanız.
Aslında, kitaba pek gerek yok. Youtube'da sina5an'ın programlama alanlarında videoları var. İlgili arkadaşlar oradan da öğrenime devam edebilir.

Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı