C++ nereden öğrenilir?

Makaleler
1
Arkadaşlar selamlar, C++'ı en temiz şekilde açıklayan bir YouTube kanalı, Udemy kursu vs. arıyorum. Python ile yazılımla giriş yapıp döngüleri, akış kontrolünü, objeler ve veri tiplerini öğrendim ve ufak da olsa bir altyapı oluştudum. Üniversitede bu dönem C++ öğretiliyor bana çok yavaş geldiği için hızlanıp daha ileriye gitmek istiyorum. Şimdiden önerileriniz için teşekkür ederim.

Arkadaşlar selamlar, C++'ı en temiz şekilde açıklayan bir YouTube kanalı, Udemy kursu vs. arıyorum. Python ile yazılımla giriş yapıp döngüleri, akış kontrolünü, objeler ve veri tiplerini öğrendim ve ufak da olsa bir altyapı oluştudum. Üniversitede bu dönem C++ öğretiliyor bana çok yavaş geldiği için hızlanıp daha ileriye gitmek istiyorum. Şimdiden önerileriniz için teşekkür ederim.
Hocam bende üniversitede C++ öğretilmeye başlandığı zaman çok fazla şey biliyordum fakat Youtube üzerinden sadece yapamadığım şeyler için yardım almıştım, onun dışında dili bilsem dahi öğretilenden hızlı gitmek en son yapacağım şey oldu. Çünkü genelde bir şeyi yanlış kavrarsam onu düzeltmekte sorun yaşıyorum, aklım hep ilk yaptığıma gidiyor.

Yeni konular

Geri
Yukarı