C# öğrenmek için en uygun yer?

Egemenozdemr

Femtopat
Elimin altında bu işler için yetecek. Bir bilgisayar var. C# 1, 2 gündür, öğrenmeye çalışıyorum her şey iyi güzel fakat bir bakıyorum adam ders yarıda bırakmış. Başka kaynak arıyorum. Başkasını izliyorum. Bu sefer başka bir şekilde anlatıldığı zaman kafam allak bullak oluyor. Bana gerçekten C#'da belli bir seviyeye gelebileceğim kaynak önerir misiniz? Oyun yapmayı düşünüyorum hevesliyim. Ona göre bir bilgisayar aldım. Fakat dil öğrenmekte zorluk çekiyorum.

Elimin altında bu işler için yetecek. Bir bilgisayar var. C# 1, 2 gündür, öğrenmeye çalışıyorum her şey iyi güzel fakat bir bakıyorum adam ders yarıda bırakmış. Başka kaynak arıyorum. Başkasını izliyorum. Bu sefer başka bir şekilde anlatıldığı zaman kafam allak bullak oluyor. Bana gerçekten C#'da belli bir seviyeye gelebileceğim kaynak önerir misiniz? Oyun yapmayı düşünüyorum hevesliyim. Ona göre bir bilgisayar aldım. Fakat dil öğrenmekte zorluk çekiyorum.
BTK Akademi Engin Demiroğ'un kursu izleyebileceğiniz en iyi C# kursudur.

Not:BTK Akademi ücretsizdir.

Önerebileceğiniz iyi bir kurs var mı?

Dostum şöyle yap. Udemy'ye gir C# yaz zaten direk çıkar oradan en çok satana veya en çok olumlu yorum alana bakabilirsin. Bir kursun içine girdiğinde direk şunları öğrenip yapabileceksiniz diye yazıyor zaten. Üstüne kursun bazı bölümlerini izleyebiliyorsun ses kalitesi, görüntü kalitesi nasıl diye bakmak için.

Geri
Yukarı