C# öğrenmek için ne tavsiye edersiniz?

Engin Demiroğ izlediğim ve ders aldığım en iyi hocadır C# konusunda. Basit şeyleri öğretmez (asal sayı bulma vs.) gerçek hayatta şirketlerin kullandığı yöntemleri öğretir.

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Btk akademi güzel ben python öğreniyorum hem güzel anlatılıyor hem bedava hem de devlet destekli bir yer.
BTK akademi ve megep. Sana bir PDF atabilirim devletin yayınladığı. Nesne tabanlı programlama kitabı. Okullarda öğretilen C# ile aynı orada hem anlatıyor hem de örnekler yaptırıyor yapmasıda eğlenceli.
Engin Demiroğ izlediğim ve ders aldığım en iyi hocadır C# konusunda. Basit şeyleri öğretmez (asal sayı bulma vs.) gerçek hayatta şirketlerin kullandığı yöntemleri öğretir.

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.
Bana basit şeyler lazım şu an için. Temelini kavratacak şeyler daha iyi olur. Özellikle metotları kavrayamadım.

İleride bu önerilerinizi de bakacağım teşeklür ederim.
Microsoft dokumanlari ve pratik.
Pratik için ne önerirsiniz?

Bana basit şeyler lazım şu an için. Temelini kavratacak şeyler daha iyi olur. Özellikle metotları kavrayamadım.

İleride bu önerilerinizi de bakacağım teşeklür ederim.

Pratik için ne önerirsiniz?
Video temel olarak başlıyor zaten, direkt olarak yüksek seviyeden başlamıyor. Hiç bilmeyen birisine anlatıyormuş gibi anlatıyor.

Metotlar basit konular, basit konularda takılmayın. Profesyonel kullanımda iyice kavrıyorsunuz zaten.

Geri
Yukarı