C# öğrenmek mi İspanyolca öğrenmek mi?

Letharia Vulpina

Hectopat
Daha fazla  
Arkadaşlar merhaba, mevcut olarak İngilizcem var sonrasında İspanyolca veya yazılım arasında kaldım. C# öğrenmeyi düşünüyorum fakat ikisini aynı anda götürmek beni zorlar mı? C# günlük ne kadar ağırlık vermem gerekir? Ona göre İspanyolca içinde kalan zamana bakacağım. Tavsiyelerinizi bekliyorum.

Arkadaşlar merhaba, mevcut olarak İngilizcem var sonrasında İspanyolca veya yazılım arasında kaldım. C# öğrenmeyi düşünüyorum fakat ikisini aynı anda götürmek beni zorlar mı? C# günlük ne kadar ağırlık vermem gerekir? Ona göre İspanyolca içinde kalan zamana bakacağım. Tavsiyelerinizi bekliyorum.
C#'a günde 2-3 Saat çalışmanız yeterli olacaktır.

Yemek yemek mi? Su içmek mi? Farklı şeyler bunlar. Hayat planınıza göre sevdiğiniz şeye karar verin.

Sorduğunuz soru çok farklı şeyler.

Size kalmış. İngilizceniz iyiyse önce C# öğrenmek bence daha mantıklı olurdu.

İngilizcem iyi. Fakat öğrenmek istediğim C# da istikrarlı bir ilerleme için günde kaç saat yeterli olur gibisinden. Ona göre kalan zaman değerlendirmesi yapıp İspanyolca'ya ağırlık verebilirim belki diye.

Soruyu terse çevirmen gerek.
Dil öğrenirken daha çok acı çekeceğini varsayıyorum yani asıl ağırlık onda olmalı.

Dil daha kolayıma geliyor açıkçası. :D

C#'a günde 2-3 saat çalışmanız yeterli olacaktır.

Teşekkürler dostum.

Son düzenleyen: Moderatör:

Geri
Yukarı