C++ öğrenmek ne kadar sürer?

Tam halini ogrenmek 1, 2 yildan fazla surebilir bu benim kendi dusuncem bana gore aşırı zor bir dil orta seviye icin de tekrar benim dusuncem 1 yil gibi bir sure.

Tam halini ogrenmek 1, 2 yildan fazla surebilir bu benim kendi dusuncem bana gore aşırı zor bir dil orta seviye icin de tekrar benim dusuncem 1 yil gibi bir sure.

2 yıldır. Her gün C++ calisiyorum az az, bazen 3-5 saat ileri seviye basit uygulamalar yapiyorum. Her gün oyle. 2-3 ayda ogrenilecek bir şey degil. Temel orta seviye saglam calirsan 5 ayda gelirsin sanirim tam ogrenmek 4 yili bulur. Rahat rahat uygulama yazabirsin. Ben okumuyorum. Calismadim. 2 yil C++ ogrendim kitaplar aldim okudum. YouTube 2-3 ders bitirdim. Temel orta seviye uygulamalar gelistiriyorum. İleri seviye ogreniyorum. Calismadim derken babam rahatsizdi evden cikamadim. Bu sekilde yani abi ben hesap yine de web site icin PHP ogrenin. Guzel web siteler yapin, satin. HTML ve PHP'e ticaret yemek sipariş her alanda web site gidiyor. Bugün yemek septi benzeri bir site yap kaliteli yuzlerce satar. C++ ful bilmeniz lazim. Hesap makinesi yazip para kazanamasini ılerı sevıye hani dili bilmeniz gerekir. Kolay gelsin abi ben 15-17 yasindayim abi. Nasıl para kazanirim, temel HTML ve PHP'yi iyi ogren, cok guzel paralar kazanirsiniz. Ben 4 yıldır yazilim ogreniyorum. Saglam guzel şeyler yapmayi ogrenin. PHP admin paneli ogrenin. Sonra egitimleri satin her yerden. Ekmek yersiniz zengin olur musunuz Bilmiyorum, kolay gelsin.

Son düzenleyen: Moderatör:

Yeni konular

Geri
Yukarı