C Programlama Dilinde Şifre Onay Sistemi Yazmak

Rahatsız ediyorum, kusura bakmayın. Eğer ki kodu yazdıysanız paylaşabilir misiniz?

Çok basitten, bir değişkene bir değer veya değim atar sın ve o senin şifren olur. Girilen metin şifre ile aynıysa onaylatırsın.

Anladım çok teşekkür ederim arkadaşım
REGEX.
Bu arada lütfen kimsenin ödevini yapmayın. Hiçbir bilgisi olmadan mezun olup daha sonra işsizim diye ağlayanlar ile doldu piyasa.
Eğitim kariyerimi anlatsam emin ol aklın almaz. Uzaktan eğitim çok farklı mesele eğitmenle diyalogun yok, arkadaşlarınla etkileşimin yok, araştırma yapmak için gideceğin kütüphane yok... Bundan ötürü benim anlamamam çok normal değil mi? Çok şükür ki bu dönem açacak gibiler...
Rahatsız ediyorum, kusura bakmayın. Eğer ki kodu yazdıysanız paylaşabilir misiniz?
Maalesef sürem bitmek üzere ama hala yapamadım.

Son düzenleme:
Programlamayı kütüphanede mi araştırmaya gideceksin? Google, stackoverflow ne güne duruyor? Bu sorduğun şey dibin dibi derecede basitlikte bir şey. Hiç bilmeyen birisi bile en geç birkaç saatte anlayıp yapabilir. Bir de eğitim kariyerinden falan bahsetmiş yok aklın almaz falan. Şu kadar basit şeyi senin o aklın almıyorsa başka insanlarla akıl yarıştırma.

Tartışmayacağım, peki kusura bakma.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için çerezleri kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…