C programlama

Arkadaşlar yukarıdaki siteyi duyan, gören, kullanan var mı? C dili için kullanmak istiyorum ama seviyesi, anlatımı nasıldır? Benim temelim var ama biraz daha seviyemi geliştirecek bir şeyler yapmak istiyorum. Bu siteyi önerir misiniz? Veya bana kendimi geliştirme konusunda önerebileceğiniz başka bir yol veya kaynak var mı?
Saygılar...

C dili derken C++ mı C# mı? Buraya yazarsam uygun olmayabilir belki site ismi ama internette biraz dolanırsanız büyük siteler var (global) küçük ücretler ile (28TL genelde her hafta 1 indirim oluyor) eğitim alabilirsiniz, bir de sertifika da veriyorlar.

Arkadaşlar yukarıdaki siteyi duyan, gören, kullanan var mı? C dili için kullanmak istiyorum ama seviyesi, anlatımı nasıldır? Benim temelim var ama biraz daha seviyemi geliştirecek bir şeyler yapmak istiyorum. Bu siteyi önerir misiniz? Veya bana kendimi geliştirme konusunda önerebileceğiniz başka bir yol veya kaynak var mı?
Saygılar...
C gömülü sistemlerde(işletim sistemi (Windows), elektronik aletler ve masaüstü uygulamaları) kullanılır. Düşük-orta seviyeli bir dildir. C++'ın atası olarak da bilinir ama yanlış hatırlıyor olabilirim.

Saygılar...
Bu sitedeki eğitimler birazcık teknikerlere yönelik oluyor bu arada. Uzun vadede ileriye dönük düşünürseniz YouTube'deki İngilizce kaynaklara ya da Udemy'ye falan yönelebilirsiniz.

Ayrıca 1 milyon yazılımcı projesi de olabilir ancak ben üniversite de öğrenme taraftarıyım. Yazılım ile uğraşmak yerine sıkı çalışın ve sağlam üniversite tutturmaya bakın. Sağlam üniversite size referans görevi görüyor.

Ama alaylı yazılımcı da olunabilir. Ama istisna. Boğaziçi üniversitesinden 100 kişiden 50-60 kişi güzel yerlere gelirken bu sayı bu alaylı yazılımcı konusunda 10 kişiyi geçmez.

Yeni konular

Geri
Yukarı