C++ proje fikirleri

Vector ne demek oluyor?
Tam da tahmin ettiğim gibi.
Maalesef benim gözümde sadece cout << "Merhaba Dünya!" << endl; yazan birisiniz artık. Orta seviye bilmeniz bu.
Orta seviye C++ bildiğiniz için siz bizi aydınlatırsınız diye düşünüyordum ben de. Araştırıp öğrenin. Söylediğiniz seviyeye biraz daha yaklaşmış olursunuz. Vector bilmeden C++ bilmek imkansız.

Maalesef benim gözümde sadece cout << "Merhaba Dünya!" << endl; yazan birisiniz artık. Orta seviye bilmeniz bu.
Orta seviye C++ bildiğiniz için siz bizi aydınlatırsınız diye düşünüyordum ben de. Araştırıp öğrenin. Söylediğiniz seviyeye biraz daha yaklaşmış olursunuz. Vector bilmeden C++ bilmek imkansız.

Evet aslında orta seviye değil daha yeni başladım C++'a

Ben de ileri seviye Java'yı merak ettim şimdi.

Java projesi de istemiştiniz. Herhalde bulamadınız ki C++ projesi istiyorsunuz. Telefon firmalarınınki gibi bir müzik uygulaması yapabilir misiniz?

Yapabilirim, Android Studio kullanarak mobil uygulama yapmayı öğrendim. Sadece bilgisayarım Android emülatör yüklediğim zaman biraz ısınıyor, he yaşım küçük diye farklı dillere de yöneldim.C++'ın syntaxi biraz zor ama kodlarken zevk alıyorum.

Cumartesi günü orta seviye Java biliyorum demiş. Helal olsun bir haftada ileri seviyeye geçmişsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı