C# proje önerisi

AIroe

Decapat
Daha fazla  
Sistem Özellikleri
AMD Ryzen RX 580 - 8 gb
MSI Z390 A PRO
İntel i7 9. Nesil
16 GB Ram
1.5 TB HDD
500 GB SSD
Meslek
Öğrenci
C# da karar yapılarını bitirip döngülere geçeceğim fakat hocamın verdiği kurs sonu ödevleri yaptım, Google'dan baktım C# projelerine ama hep aynı şeyler çıkıyor, bana C# proje tavsiyesi verecek var mı? (bulunduğum seviyeye göre tavsiye verirseniz sevinirim)

Son düzenleyen: Moderatör:
C# da karar yapılarını bitirip döngülere geçeceğim fakat hocamın verdiği kurs sonu ödevleri yaptım, Google'dan baktım C# projelerine ama hep aynı şeyler çıkıyor, bana C# proje tavsiyesi verecek var mı? (bulunduğum seviyeye göre tavsiye verirseniz sevinirim)
Şuan if yapısını bitirdiyseniz:
  • Kayıt sistemi
  • Yaş kontolü
  • Tarihe göre selam veren program
yapabilirsiniz.

Şu an if yapısını bitirdiyseniz:
  • Kayıt sistemi
  • Yaş kontolü
  • Tarihe göre selam veren program
Yapabilirsiniz.

Switch case de bitti hocam. Döngülere geçeceğim.

Normal olarak hepsi benzer olacak çünkü konu bilginiz az.
Karar yapısı ile alınan nota göre başarılı veya başarısız olduğunu gösteren bir program yazılabilir.
Admin paneli yani kullanıcı ad ve şifre ile bir giriş sistemi oluşturabilir.
1- 12 arasında girilen sayıya göre ay ismi veren program.

Döngü biliyor iseniz for döngüsü ile bir sayı piramidi yapılabilir.

Normal olarak hepsi benzer olacak çünkü konu bilginiz az.
Karar yapısı ile alınan nota göre başarılı veya başarısız olduğunu gösteren bir program yazılabilir.
Admin paneli yani kullanıcı ad ve şifre ile bir giriş sistemi oluşturabilir.
1- 12 arasında girilen sayıya göre ay ismi veren program.

Döngü biliyor iseniz for döngüsü ile bir sayı piramidi yapılabilir.

Dediklerinizi ve onlara benzer birçoğu projeyi yapıyorum fakat kütüphane sistemi vs gibi 70-80 satırlık kodları yapamıyorum.

Kütüphane sistemi dediğiniz olay tam ne oluyor bilmiyorum fakat karar yapıları zaten konunun başı. İlerledikçe 70- 80 satırlık kod yazacak hale gelirsiniz.

Kütüphane sistemi dediğiniz olay tam ne oluyor bilmiyorum fakat karar yapıları zaten konunun başı. İlerledikçe 70- 80 satırlık kod yazacak hale gelirsiniz.

Kütüphane sistemi dediğime bakmayın hocam. Kısaca 70-80 satırlık yani biraz algoritma gerektiren projeler.

Aklımdakiler.
1-Random sayı tahmin etme yapabilirsin.
2-İu sitelerde bizden insan olduğumuzu doğrulamamızı isteyen şeylerden yapabilirsin (human chapta galiba adı)
Ben de öğrenciyim sen ne öğreniyorsun Console mu yoksa form mu?

Tahminim doğruysa sen de Console öğrencisisin.

Aklımdakiler.
1-Random sayı tahmin etme yapabilirsin.
2-İu sitelerde bizden insan olduğumuzu doğrulamamızı isteyen şeylerden yapabilirsin (human chapta galiba adı)
Ben de öğrenciyim sen ne öğreniyorsun Console mu yoksa form mu?

Tahminim doğruysa sen de Console öğrencisisin.
form hocam , yani vs üzerinden form yapmayı öğreniyorum , C# temelini attıktan sonra unity üzerinden oyun yapmaya geçicem

Geri
Yukarı