C# reklam onayı

Kroverr

Centipat
Daha fazla  
Merhaba, ben şu an bir program kodluyorum ve bir konuda takılı kaldım. Buttona tıkladığımda bir siteye yönlendirmesini istiyorum ve bu sitede 30 saniye boyunca durmasını istiyorum 30. saniyenin sonunda siteyi kapatmasını istiyorum ve form2'yi açmasını istiyorum.

Merhaba, ben şu an bir program kodluyorum ve bir konuda takılı kaldım. Buttona tıkladığımda bir siteye yönlendirmesini istiyorum ve bu sitede 30 saniye boyunca durmasını istiyorum 30. saniyenin sonunda siteyi kapatmasını istiyorum ve form2'yi açmasını istiyorum.
Uygulamada butona yıklayınca siteyi site.com/reklam.html?id=1 şeklinde linkle açsın. Siteyi açınca Javascript 30 saniye bekleme yapıp myapp://id=1 tarzında protokol ile uygulamaya geri yönlendirirsin. Uygulamaya da 30 saniye bekleme koyarsın ki kullanıcı linki bypass edemesin.

Yukarıdaki yönteme ek, panele CEFSharp veya WebBrowser eklersin, sayfayı açarsın, timer 30 saniye sayar, 30 saniyenin sonunda paneli kapatırsın.

Ek olarak BackgroundWorker ve Thread yapısı ile yapmanız lazım. Işlem devam ederken program donar yoksa.
Ona gerek yok. Forms kullandığını söylemiş. while(!onaylandi){Application.DoEvents();} kullanırsa yeter.

Ek olarak BackgroundWorker ve Thread yapısı ile yapmanız lazım. İşlem devam ederken program donar yoksa.
Timer sayarken program donmaz ki. Panel gelecek, sayfa oynatılacak. WebBrowser tek başına ayrı bir process çalıştırıyor. CEFSharp'la tecrübem yok.

Ona gerek yok. Forms kullandığını söylemiş. while(!onaylandi){Application.DoEvents();} kullanırsa yeter.

O işlemi yaparken ekstra bir işlem daha yaptırmak istiyorsa gerkeli.

Timer sayarken program donmaz ki. Panel gelecek, sayfa oynatılacak. WebBrowser tek başına ayrı bir process çalıştırıyor. CEFSharp'la tecrübem yok.

Timer sayarken aynı anda başka bir işlemi yaptırmak istiyorsa gerekli. Çünkü program işlemleri sıra ile yapar. Multi Thread yapısı gerekli birden çok işlemi aynı anda yapmak için.

O işlemi yaparken ekstra bir işlem daha yaptırmak istiyorsa gerkeli.

Timer sayarken aynı anda başka bir işlemi yaptırmak istiyorsa gerekli. Çünkü program işlemleri sıra ile yapar. Multi Thread yapısı gerekli birden çok işlemi aynı anda yapmak için.
Gerek yok. Israr ediyorsun ama gerek yok. Timer sayarken kilitlenmez. Timer'a bir loop işlemi yaptırmıyoruz, arkada basitçe bir kontrol işlemi yapmasını sağlıyoruz.
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Geri
Yukarı