C.S Source GT610M

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Max Settings
+40FPS (40-80FPS)

Çözünürlük Wide Screen de daha fazla çözünürlük olmalıydı ya ?

Son düzenleyen: Moderatör:
Bence çok daha fazla fps alabilirsin. Aero teması senin fps değerini çok etkiliyor yani oyunun içinde bile aero var, bizzat kendim Windows 7 ve Windows 8 karşılaştırması yaptım. Hatırlayamıyorum tam ama Windows 7'de uyumluluk seçeneklerinde şöyle bir seçenek olması lazım: " Görsel Temaları Devre Dışı Bırak ". Sanırım korsan kullanıyorsun, Steam olsaydı oyunun içinde "Disable Windows Extansions" seçeneği olurdu. Daha fazla fps istiyorsan ya Windows 8'e geç ya da bir şekilde aeroyu kapatmaya çalış :) Emin ol oyunlarda daha fazla performans alacaksın.

Bence çok daha fazla fps alabilirsin. Aero teması senin fps değerini çok etkiliyor yani oyunun içinde bile aero var, bizzat kendim Windows 7 ve Windows 8 karşılaştırması yaptım. Hatırlayamıyorum tam ama Windows 7'de uyumluluk seçeneklerinde şöyle bir seçenek olması lazım: " Görsel Temaları Devre Dışı Bırak ". Sanırım korsan kullanıyorsun, Steam olsaydı oyunun içinde "Disable Windows Extansions" seçeneği olurdu. Daha fazla fps istiyorsan ya Windows 8'e geç ya da bir şekilde aeroyu kapatmaya çalış :) Emin ol oyunlarda daha fazla performans alacaksın.

Teşekkür Ederim.
Windows 7 64Bit Ultimate Kullanıyorum.
Aero'yu nasıl kapatabilriim ?
Windows 8'e geçmek sorun değil.
Windows 8'e alışmak zor :D [Kullanmasını biliyorum.]

Teşekkür Ederim.
Windows 7 64Bit Ultimate Kullanıyorum.
Aero'yu nasıl kapatabilriim ?
Windows 8'e geçmek sorun değil.
Windows 8'e alışmak zor :D [Kullanmasını biliyorum.]

Dediğim gibi oyunun uyumluluk özelliklerinde " Görsel Temaları Devre Dışı Bırak " seçeneği olması lazım. O seçeneği işaretlersen her oyuna girdiğinde Windows Basic temasıyla oyuna gireceksin.

Uyarı! Bu konu 11 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı