C# setup yapma

Melih Kurucan

Decapat
Makaleler
1
Daha fazla  
Başlıkta da dediğim gibi projemi setup yapmak istiyorum her şeyi hazırladım internetten nasıl setup yapabilirim diye baktım ama izlerken çoğu kişide project output eklerken seçilecek olan proje geliyor ama bende orası bomboş. Eğer başka bir bildiğiniz yöntem varsa yazarsanız sevinirim.

1645035379103.png

Bu arada Visual Studio 2022 kullanıyorum.

Setup yazılmaz oluşturlur yazdığınız kodu kurulum dosyasına çevirirsiniz ve kurulur.

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Bir de şöyle bir şey buldum.

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.

Bu direkt olarak dosyaları setup haline getiriyor benim istediğim exe yapması. Diğer arkadaşlarımın veya herhangi birinin direk kurup kullanabilmesini istiyorum. Ben Windows form ile yaptım uygulamayı.

Setup yazılmaz oluşturlur yazdığınız kodu kurulum dosyasına çevirirsiniz ve kurulur.

Bir de şöyle bir şey buldum.

Bu direkt olarak dosyaları setup haline getiriyor benim istediğim exe yapması. Diğer arkadaşlarımın veya herhangi birinin direk kurup kullanabilmesini istiyorum. Ben Windows form ile yaptım uygulamayı.
Birde bunu buldum.

Hocam sende proje yok ki? Direkt setup yapmak için proje açmıssın o yüzden bir şey görünmüyor. Setup yapmak istediğin proje içerisine new project diyerek setup project oluştur sonra denediğinde geldiğini göreceksin.

Geri
Yukarı