C# Speech Recognition

ProduceRWT

Kilopat
Daha fazla  
Meslek
Producer
Merhaba arkadaşlar. Lütfen programlama mantığı olanlar dikkatle okusun :D Öncelikle başlıktaki gibi speech recognition yazmaya atıldım. Yazdım ancak sanırım if elsede sıkıntım var yani sanki boş döngüye giriyor. İf ile ilk tanımladığımı duraklayıp duraklayıp diyor ve zor algılıyor. Her işime yarıyacak bir program üretmek istiyorum yani kişisel olacak. Ben diyorum ki uzun bir if else yaratmak yerine formlardan oluşan bi program yapayım mesela programları çalıştıran bir form, sohbet için bir form :D ... Bunun için bir ana form yapmayı düşünüyorum zevkime göre kendim seçeyim formumu böyle yaparsam if else döngüsüyle daha az uğraşırım gibi geliyor yani build etmek daha kolay olacaktır fikirleriniz almak isterim.
@Recep Baltaş @Ali Güngör @MF

Butonlar ile yaparsan yapmak istediğin amaçtan çıkar. İf else yapısı en temel noktalardan biri bunları sıkıntı yaşıyorsan hiç başlama derim temelini sağlamlaştır ve son olarak "if else" yerine "switch case" kullanabilirsin.

Butonlar ile yaparsan yapmak istediğin amaçtan çıkar. İf else yapısı en temel noktalardan biri bunları sıkıntı yaşıyorsan hiç başlama derim temelini sağlamlaştır ve son olarak "if else" yerine "switch case" kullanabilirsin.
Buton lar ile formlar arasi gecis saglanacak. Zaten if else ile konusarak buton tiklayabiliyorsun demek istedigim o switch case daha zor gibi geliyor bana ama denerim tesekkurler. (Ingilizce windows turkce klavyem yok.)

Uyarı! Bu konu 9 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı