'C:\tmp\obs64.scr' Windows tarafından bulunamıyor hatası

Grompartos

Decapat
Az önce bir virüsü kaldırdım ama sürekli geri açma dosyası kaldığı için her 2-3 dakikada bir bu hatayı veriyor, sizce bu dosyayı nasıl bulurum?

Dosya Ekleri

• Ekran Alıntısı.PNG
    Ekran Alıntısı.PNG
    22,9 KB · Görüntüleme: 86
Son düzenleyen: Moderatör:
O açılır pencere açıkken Görev Yöneticisi'nden sağ tık yapıp dosya konumunu aç deyip oradan o dosyayı silmeyi dener misiniz?

Şimdi bu ekran geldiğinde arama çubuğuna "Görev Yöneticisi" yazın. Çıkan pencereden üst kısımda olan "ad" tıklayıp bu açılır pencereyi bulun (uygulamalar ve arka plan işlemleri diye ayrım olacaktır uygulamalar bölümündedir). Oradan o açılır pencere sağ tık atıp dosya konumunu aç deyin oradan da o açılan pencereden dosyayı silin.

Şimdi bu ekran geldiğinde arama çubuğuna "Görev Yöneticisi" yazın. Çıkan pencereden üst kısımda olan "ad" tıklayıp bu açılır pencereyi bulun (uygulamalar ve arka plan işlemleri diye ayrım olacaktır uygulamalar bölümündedir). Oradan o açılır pencere sağ tık atıp dosya konumunu aç deyin oradan da o açılan pencereden dosyayı silin.

Direk CMD'yi gösteriyor. Bir şey CMD'den ara ara çalıştırıyor komutu.

Sanırım bir virüs değil bu OBS Studio kurmuşsunuz onu tekrar yüklemeyi dener misiniz?

Alakası yok bu bir virüs bu bilgisayara format attığımdan beri hiç OBS Studio kurmadım hem OBS eklentisi exe olurdu ve neden OBS her 2 dakikada bir açılmak istesin ki? Visual Studio Code indirecektim ama anlamadığım bir şekilde orijinal Visual Studio Code virüs olan Visual Studio Code'un altında kalmış ve bende onu indirdim.

Download Visual Studio Code - Mac, Linux, Windows burası.

Alakası yok bu bir virüs bu bilgisayara format attığımdan beri hiç OBS Studio kurmadım hem OBS eklentisi exe olurdu ve neden OBS her 2 dakikada bir açılmak istesin ki?

Hmm onda da haklısınız.

Redirecting bu size yardımcı olabilir.

Alakası yok bu bir virüs bu bilgisayara format attığımdan beri hiç OBS Studio kurmadım hem OBS eklentisi exe olurdu ve neden OBS her 2 dakikada bir açılmak istesin ki? Visual Studio Code indirecektim ama anlamadığım bir şekilde orijinal Visual Studio Code virüs olan Visual Studio Code'un altında kalmış ve bende onu indirdim.

Download Visual Studio Code - Mac, Linux, Windows burası.

Woaw hiç mi fark etmediniz ya :D

Sanırım sistem dosyalarını bozmuş. Kaspersky ile tarama yapar mısınız?

Geri
Yukarı