C# Türkçe kaynak önerisi

Bende bu kitabın 6.0 olanından var. Sefer hocayı araştırırsanız alanında çok iyi bir insan olduğunu görebilirsiniz. Bu kitap Türkçe C# ansiklopedisi gibi bir şey. Ne kadar alanında iyi insanla tanıştıysam hepsi bu kitaptan az çok yararlanmış hala yararlanmakta. Tavsiye ederim. Ancak koca bir tuğla kadar var kitap çantada taşımak için çok uygun sayılmaz. Kendisi aynı zamanda csharpnedir.com kurucusudur ve Btakademi'de hem eğitmen hem genel müdür olarak bulunuyordu, hala devam ediyor mu bilmiyorum tabii.

Cengiz Atilla C# konusunda epey başarılı bir eğitmen. 27,99₺ 'lik indirimleri yakalarsanız arşivinizde olması gerektiğini düşünüyorum.

Çok teşekkür ediyorum bakıyorum hemen bu kaynaklara.

Bende bu kitabın 6.0 olanından var. Sefer hocayı araştırırsanız alanında çok iyi bir insan olduğunu görebilirsiniz. Bu kitap Türkçe C# ansiklopedisi gibi bir şey. Ne kadar alanında iyi insanla tanıştıysam hepsi bu kitaptan az çok yararlanmış hala yararlanmakta. Tavsiye ederim. Ancak koca bir tuğla kadar var kitap çantada taşımak için çok uygun sayılmaz. Kendisi aynı zamanda csharpnedir.com kurucusudur ve Btakademi'de hem eğitmen hem genel müdür olarak bulunuyordu, hala devam ediyor mu bilmiyorum tabii.

C# 8 çıktı bile.

C# 8 çıktı bile.

Ben onu kitabın ismini ve yazarını görsün arkadaş diye attım da zaten temeli yok anladığım kadarı ile önce temel oluşturması gerekiyor. Yeni versiyonlar çıksa da her şeyi baştan öğrenecek yenilikler yok yani iyi bir kaynaktan temel oluşturursa o temel üzerine yeni güncellemeleri rahatlıkla öğrenebilir. Çok çok eski bir versiyon olmadığı sürece kaç olduğunun ilk etapta aşırı bir önemi yok yani diye düşünüyorum.

Yeni konular

Geri
Yukarı