C++ ve C# için kaynak kitap önerisi

• Konuyu başlatan Silinen üye 266150
  • Başlangıç Tarihi
  • Mesaj 11
  • Görüntüleme 1B
Hocam onerdiginiz kaynaklar için çok teşekkürler. Ancak bunların türkçesini bulamadım. İngilizcem var elbette ama bunları okuyup anlayacak kadar üst düzey değil. Rica etsem Türkçe bir kaynak önerir misiniz? Türkçeye çevrilmiş olursa müthiş olur. Bir de aynı ürünün GittiGidiyor'da olması da önemli benim için çünkü kuponla satın alacağım.

Türkçeler genelde önemli detaylardan muaf oluyorlar hocam. Ben bu hatayi ilk dönem quizimde yaşadım adamlar Float'ın belli yüzde gösterimlerinden dahi bahsetmiyorlar, sınavda karşıma çıkınca iyi ki sadece Türkçe kaynağa bağlı kalmamışım dedim. Çeviri kitapları genelde palme yapıyor ve rezalet ötesi bir çevirisi var. Pearson ın çevirileri oldukça güzel ancak onlarda fiyatı tuzlu tutuyorlar. Bana Telegram'dan aynı kullanıcı adı ile ulaşırsanız elimdeki tr/en kaynakları atabilirim.

Arkadaşlar GittiGidiyor üzerinden kullanıma açık 95 TL'lik bir kuponum var. Bununla kaynak kitap almak istiyorum. Önereceğiniz ürünleri GittiGidiyor üzerinden önerirseniz çok mutlu olurum. Şu anda C ile ilgili bir kaynak kitabım var. Ancak henüz C yeni öğreniyorum. Bunu da göz önünde bulundurarak öneri yaparsanız çok mutlu olurum.

The C programming languages. Ansı C kitabı olsa da temeli çok iyi alırsın.

Geri
Yukarı