C ve D Diskini Birleştirme

MehmetKoc1

Hectopat
Daha fazla  
Bilgisayarı sıfırlayacağım fakat benim C: diskimde 97GB D: diskimde ise 199GB yer var. Bu ikisini nasıl birleştirebilirim ?

Son düzenleyen: Moderatör:
Bilgisayarı sıfırlayacağım fakat benim C: diskimde 97GB D: diskimde ise 199GB yer var. Bu ikisini nasıl birleştirebilirim ?
Ben hiç program kullanmadan format atarak yaptım. Tabii bayağı bir zaman geçti ancak diskler çıkıyordu karşına ve sende bir disk kalana kadar hepsini siliyordun. Ve kalan diskin C: olmasına dikkat et.

Windows’un kendi Disk Yönetimi bölümünden yapabilirsin. MiniTool Partition Wizard programı ile yapabilirsin veya format esnasında da bu işlemi yapabilirsin. Hepsi aynı yola çıkacaktır. Nasıl yapacağını bilmiyorsan, daha detaylı yardımcı olurum.

Kusura bakmayın ceza yediğim için yazamadım. Technopat'ın UEFI Windows 10 kurulum videosunu izleyerek hallettim teşekkürler herkese.

Uyarı! Bu konu 8 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı