C ve F sürücüleri nasıl birleştirilir?

Kurtarma bölümünü neredeyse kimse gerçekten kullanmıyor. Silin gitsin.

Bunu da demişsiniz zaten. Gerçi içinin boş olduğu görülüyor. Neden bir şeyleri klonlamaya çalıştınız ki?

Windows disk yöneticisi üzerinden çoğu şeye izin vermiyor. Çeşitli dprogramlar yapıyor. Herkes de çok güzel yaptığını söylüyor. Forumda kim denese (ben dahil) bir sorun çıkıyor. Bölümü birebir kopyalasa da bölümü orada sananlar hala orada sanmaya devam ediyor herhalde.

Neyi nereye klonlamaya çalıştınız?
Hocam şu an ne yapabilirim sistemi kullanamıyorum.

Ne yaptığınız belli değil ki.

Mesela 17 MB'lık ayrılmamış alan niye var?

Bir yakınım gelse bu saatten sonra format atardım. E diski bomboş duruyor. ona format atar, sonra diğer diskleri düzenleyip işletim sisteminin asıl kurulu olması gereken yere tekrar format atar, format sırasında nerelerin bölüneceğini ayarlardım.

Format sürücüsü varsa diskpart ile girilip bakılır da EFI bölümünün başına ne geldiği belli değil. Bir şey geldiyse nasıl kurtarılır, hiç bilmiyorum.

Ne yaptığınız belli değil ki.

Mesela 17 MB'lık ayrılmamış alan niye var?

Bir yakınım gelse bu saatten sonra format atardım. E diski bomboş duruyor. ona format atar, sonra diğer diskleri düzenleyip işletim sisteminin asıl kurulu olması gereken yere tekrar format atar, format sırasında nerelerin bölüneceğini ayarlardım.

Format sürücüsü varsa diskpart ile girilip bakılır da EFI bölümünün başına ne geldiği belli değil. Bir şey geldiyse nasıl kurtarılır, hiç bilmiyorum.
Ayrılmamış alanları sistem kendisi otomatik oluşturdu biçimlendirme sonrası. E sürücüsü yeni format atıldığı için boş.

Alan oluştururken boyut soruyor. Varsayılanı maksimum. Oradaki oklara falan tıklamış olabilirsiniz.
E sürücüsü boş, F sürücüsü de boş. C sürücüsü varsayılan olarak oluşturulsa EFI ve kurtarma dışında kalan tüm alan ona ait olurdu. Boyut belirtmişsiniz.

Geri
Yukarı