Çözüldü C: /Windows/System32/LogFiles/srt/SrtTrail.txt hatası

Bu konu çözüldü olarak işaretlenmiştir. Çözülmediğini düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.

Bloodyy

Hectopat
Daha fazla  
PC'yi normal modda açmaya çalıştığımda şifremi yazdıktan sonra ekrana mas mavi veya yeşil vb. gibi ekran çıkıp donuyordu. Güvenli Mod'da açtığımda hiçbir sorun olmuyor. Başlangıç onarma yaptığımda onarılamadı deyip bu hatayı verdi. Format atmadan çözmek mümkün mü?

C: /Windows/System32/LogFiles/srt/SrtTrail.txt​

Hala yardım lazım.
CMD`yi açıp ''chkdsk C: /r'' yazmak sorunumu çözdü.
Konu kilitlenebilir.

Son düzenleme:
PC'yi normal modda açmaya çalıştığımda şifremi yazdıktan sonra ekrana mas mavi veya yeşil vb. gibi ekran çıkıp donuyordu. Güvenli Mod'da açtığımda hiçbir sorun olmuyor. Başlangıç onarma yaptığımda onarılamadı deyip bu hatayı verdi. Format atmadan çözmek mümkün mü?

Hala yardım lazım.
CMD'yi açıp "chkdsk C: /r" yazmak sorunumu çözdü.
Konu kilitlenebilir.

Bu sorun bende de var ilk isim yarin deneyeceğim size sorum bu hatayi aldiktan sonra mousede yavaşlama donma hissettinizmi.
Bu sorun bende de var ilk isim yarin deneyeceğim size sorum bu hatayi aldiktan sonra mousede yavaşlama donma hissettinizmi.

Format atsamda çozulmuyor.

Hala yardım lazım.
CMD'yi açıp "chkdsk C: /r" yazmak sorunumu çözdü.
Konu kilitlenebilir.

Merhaba, şu an bu sorunla karsilaştım fakat sizin dediğiniz kodu yazdım ve — of done 94704 yazıyor. Bunun yüklenmesini mi bekleyiceğim?

Yeni konular

Geri
Yukarı