Çözüldü C24G1 Candela değeri sorun çıkartır mı?

Bu konu çözüldü olarak işaretlenmiştir. Çözülmediğini düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.

IperN

Hectopat
Candela değeri 250 düşük gibi duruyor. Şu an laptop kullanıyorum. Parlaklığı kaç pek bilemiyorum ama 250 candela düşük gibi geliyor. Sorun çıkartır mı?

Son düzenleyen: Moderatör:
Çözüm
Bu monitörü aldığıma o kadar pişmanım ki... Özellikle gri ve açık renklerde piksell aralıklarını görebiliyorsunuz. Bu monitörü almak için inan bir sebebin yok. İlk aldığımda gözlerimi maaf etmişti. Bir süre sonra alıştım. E-Satış sitelerinde ki yorumlara aldırma sakın. Bir çok site düşük puan verilen yorumları ret ediyor. Renk konusunda da baya kötü açıkcası. IPS panelden buna geçince attan inip eşeğe bindim resmen. Harici programlar ile renkleri ancak adam edebildim.
Bu monitörü aldığıma o kadar pişmanım ki... Özellikle gri ve açık renklerde piksell aralıklarını görebiliyorsunuz. Bu monitörü almak için inan bir sebebin yok. İlk aldığımda gözlerimi maaf etmişti. Bir süre sonra alıştım. E-Satış sitelerinde ki yorumlara aldırma sakın. Bir çok site düşük puan verilen yorumları ret ediyor. Renk konusunda da baya kötü açıkcası. IPS panelden buna geçince attan inip eşeğe bindim resmen. Harici programlar ile renkleri ancak adam edebildim.

Çözüm
peki ya bir alternatif önerir misiniz ?
Samsung LC24FG73FQMXUF
adlı modeli düşündüm lütfen xg2405 ve msi önermeyin çünkü önerdiğiniz monitörlerde benim o monitörün yapımında kullanılan yüzeye tikim vardır ama msi bulursanız bi atın ona göre değerlendiririm ben :)
peki ya bir alternatif önerir misiniz ?
Samsung LC24FG73FQMXUF
adlı modeli düşündüm lütfen xg2405 ve msi önermeyin çünkü önerdiğiniz monitörlerde benim o monitörün yapımında kullanılan yüzeye tikim vardır ama msi bulursanız bi atın ona göre değerlendiririm ben :)
bu arada samsung modeli küçük geldi bana

Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı