C24g1 ölü piksel

Ruter

Kilopat
Makaleler
1
Daha fazla  
Gözümle az cok secebildigim bir ölü piksel var. İade etmeli miyim? Aşırı rahatsız değilim. Kamerada çok büyük ve net çıkmış ama öyle değil
IMG_20210512_135712.jpg

Arada zaman geçtikçe kaybolma gibi bir durum olsa da pek inandırıcı gelmedi. Ülkemizde kullanılan ve önerilen bir ürün kötü çıkınca mekanizmamız direk yalan ile 'geçer, açılır, o öyle olmalı' tarzında şeyler söylerler.
Aynı monitör değil o da önermedi zaten yalan söylediğini sanmıyorum. Büyüyeceği kesin mi? Gözle orada bir piksel yokmuş gibi değil de orası saydammış gibi gözüküyor örneğin fareyi oraya götürdüğümde.

Aynı monitör değil o da önermedi zaten yalan söylediğini sanmıyorum. Büyüyeceği kesin mi? Gözle orada bir piksel yokmuş gibi değil de orası saydammış gibi gözüküyor örneğin fareyi oraya götürdüğümde.

Kesin değil ama %30 gibi bir ihtimal verebilirim. Ama önerim değiştirmeniz. Ne olur ne olmaz. Bir yıl sonra o pikseller yüzünden adamı göremeyip öldüğünüzde bize sövmeyin. :)

Ben iki ölü pikselli monitör kullanıyorum 6-7 ay olmuştur, sıfır olarak almıştım, artma büyüme vs olmadı. Ama sıfır bir monitörde böyle bir şey bence sorun. Yani uygun alsanız kalsın derdim ama değiştirmenizi tavsiye ederim.

Geri
Yukarı