C4u C1 saati alınır mı?

Hayırlı akşamlar arkadaşlar. Uzun süredir akıllı saat araştırıyorum. En beğendiğim saat C4u C1 oldu, çoğu kişi beğenmiş 300 TL'ye iyi gözüküyor. Bu saati önerir misiniz yoksa bu fiyat bandında başka bir öneriniz var mı? Herkese teşekkür ederim.

Hayırlı akşamlar arkadaşlar. Uzun süredir akıllı saat araştırıyorum. En beğendiğim saat C4u C1 oldu, çoğu kişi beğenmiş 300 TL'ye iyi gözüküyor. Bu saati önerir misiniz yoksa bu fiyat bandında başka bir öneriniz var mı? Herkese teşekkür ederim.
Selam yaklaşık 3-4 ay öncesine kadar askerde iken devrem sipariş etmişti. Saat geldi fiyatına göre oldukça şık ve kullanışlı. Fakat aldıktan 3-4 hafta sonra saat arıza verdi. Sensorleri çalışmadı ve saat kapandı.

Malzeme kalitesi de oldukça iyi darbelere karşı dayanıklı.

Terhis olduktan aylar sonrasında yaklaşık 1 hafta öncesine saati Sanal BT teknik servis noktasına gönderdik ve bu sabah saat arkadaşıma değiştirilerek ulaştırılmış. Ürün ne kadar arıza vermeye yatkın olsa da servis ağı iyi gibi görünüyor.

Önerim bu:

Önerim bu:

Benim almayı planladığım saat daha iyi gibi geldi.
Selam yaklaşık 3-4 ay öncesine kadar askerde iken devrem sipariş etmişti. Saat geldi fiyatına göre oldukça şık ve kullanışlı. Fakat aldıktan 3-4 hafta sonra saat arıza verdi. Sensorleri çalışmadı ve saat kapandı.

Malzeme kalitesi de oldukça iyi darbelere karşı dayanıklı.

Terhis olduktan aylar sonrasında yaklaşık 1 hafta öncesine saati sanal BT teknik servis noktasına gönderdik ve bu sabah saat arkadaşıma değiştirilerek ulaştırılmış. Ürün ne kadar arıza vermeye yatkın olsa da servis ağı iyi gibi görünüyor.

Peki sizce 300 TL'ye alınır mı? Yorumlarında arızadan bahsetmemişlerdi. Yorumunuz için teşekkür ederim.

Benim almayı planladığım saat daha iyi gibi geldi.

Peki sizce 300 TL'ye alınır mı? Yorumlarında arızadan bahsetmemişlerdi. Yorumunuz için teşekkür ederim.
Yani fiyat bakımından artık TL nin bir değeri kalmadı. Dolar bazında düşünüldüğü zaman 25 dolar gibi bir komik rakama sahip. 25 dolar eder mi kesinlikle eder. Nihayetinde Çin malı ürün ve parasının karşılığını veriyor mu evet veriyor. Bu tarz ürünlerde önemli olan fiyatı değil, arıza potansiyeli yüksek olduğu için servis ağı önemli.

Peki bir problem yaşandığı zaman paranızı yada ürününüzü kurtarabiliyor musunuz ? Evet. O yüzden bu fiyata kesinlikle alınır. Belirtmek gerekirse de dolar bu ürüne çok yansımamış. Bundan aylar öncesinde zaten HepsiBurada'da 250 280 TL bandında satılıyordu. Kesinlikle alınabilir.

Yani fiyat bakımından artık TL'nin bir değeri kalmadı. Dolar bazında düşünüldüğü zaman 25 dolar gibi bir komik rakama sahip. 25 dolar eder mi kesinlikle eder. Nihayetinde Çin malı ürün ve parasının karşılığını veriyor mu evet veriyor. Bu tarz ürünlerde önemli olan fiyatı değil, arıza potansiyeli yüksek olduğu için servis ağı önemli.

Peki bir problem yaşandığı zaman paranızı ya da ürününüzü kurtarabiliyor musunuz? Evet. O yüzden bu fiyata kesinlikle alınır. Belirtmek gerekirse de dolar bu ürüne çok yansımamış. Bundan aylar öncesinde zaten Hepsiburada'da 250 280 TL bandında satılıyordu. Kesinlikle alınabilir.

Size ne kadar teşekkür etsem az. Satın alacağım. Problem yaşamaktan korkuyorum yaşarsam da inşallah yardımcı olurlar.

Estafurullah, yardımcı olabildiysem ne mutlu bana. Yine belirtmek gerekirse Çin malı ürünlerin servis ağı destek konusunda daha iyi çünkü adamlar sürümden kazanıyor. Herhangi bir sorun yaşandığında parça desteği ve ürün değişimi konusunda çok daha etkililer.

Benim yaşadığım servis sürecinde ise olabildiğinde en hızlı şekilde yardımcı oldular. Satın aldığınız yerinde bu servis süreçlerinde etkisi büyük bunu da belirtmekte fayda var.

O zaman şimdiden hayırlı olsun. Güle güle kullanın.

Estafurullah, yardımcı olabildiysem ne mutlu bana. Yine belirtmek gerekirse Çin malı ürünlerin servis ağı destek konusunda daha iyi çünkü adamlar sürümden kazanıyor. Herhangi bir sorun yaşandığında parça desteği ve ürün değişimi konusunda çok daha etkililer.

Benim yaşadığım servis sürecinde ise olabildiğinde en hızlı şekilde yardımcı oldular. Satın aldığınız yerinde bu servis süreçlerinde etkisi büyük bunu da belirtmekte fayda var.

O zaman şimdiden hayırlı olsun. Güle güle kullanın.

Çok teşekkür ederim. Hepsiburada'dan aldım satıcı da Hepsiburada 50 TL indirim koduyla beraber 250 TL'ye almış oldum bence tam F/P oldu. Sizlere tekrar teşekkür ederim ve iyi akşamlar dilerim.

Geri
Yukarı