C920 İçin stand önerisi

Makaleler
2
Yer
İstanbul Küçükçekmece
Daha fazla  
Meslek
Öğrenci
Arkadaşlar selamlar,
Fikrinizi almak istediğim bir konu var.
C920 kameramı monitör üzerinden alıp daha farklı bir alanda kullanmak istiyorum. Tripoda takabileceğim kadar geniş alana sahip değilim şu an. Masaya bağlanan tripod tarzı bir ürün aradım ancak bulamadım. Resimdeki gibi bir ekipmanla görüntü esnekliği ve yer kazanırım ancak kamera için bulamadım. Mikrofonum zaten böyle takılı. Fikir verebilecek varsa çok sevinirim.

1608557253479.png

Şu minvalde bir şeye ihtiyacın var. Ürünü örnek olarak attım, fiyatı çok pahalı. Sadece fikir vermesi için.

Şu minvalde bir şeye ihtiyacın var. Ürünü örnek olarak attım, fiyatı çok pahalı. Sadece fikir vermesi için.

Hocam ürünü inceledim. Bir sonraki Google aramamda reklam çıkardı nasıl algoritma. Bunun gibi birden fazla montaj yapabileceğin ürün alabirsin @Oğul Deniz Arı

Hocam bu tarz bir ürünü almaktansa tripod başlığı alıp böyle bir şeye yaptıştırsam olur mu? Bu çok absürt bir fiyat çünkü.
Hocam ürünü inceledim. Bir sonraki Google aramamda reklam çıkardı nasıl algoritma. Bunun gibi birden fazla montaj yapabileceğin ürün alabirsin @Oğul Deniz Arı

Örnek var mı?

Elgato multi mount aslında en iyi çözüm gibi de bulamıyorum hiçbir yerde.

Son düzenleme:

Yeni konular

Geri
Yukarı