Cache eklenti önerisi

Huayra

Hectopat
Web siteme hızlanması için cache eklentisi kurmak istiyorum. Fakat aklımda 2 eklenti hariç hiçbir eklenti bilmiyorum. Şu an site durumum masaüstü %94 mobil %68. Aklımda Fastest Cache ve Super Cache var. Fastest Cache, Super Cache'den daha hızlı fakat ücretsiz versiyonunda mobil hızlandırma yok. Super Cache ise, Fastest Cache'den bir tık daha yavaş fakat tamamen ücretsiz ve mobil hızlandırma sunuyor. Kolaylık bakımından Fastest Cache, Super Cache'den kullanması daha kolay. Bu cacheler hariç başka önerdiğiniz var mı?

Altyapınızı belirtmemişsiniz, fakat anladığım kadarı ile WordPress kullanıyorsunuz. Kesinlikle LiteSpeed Cache'i tek geçerim.

Eskiden WP Fastest Cache kullanıyordum, son zamanlarda pek verim alamamaya başlamıştım, bazı durumlarda sizi ücretli versiyona zorluyordu. LiteSpeed Cache geçince, gerek trafik, gerek ise sayfa açılış hızları, neredeyse 3 kat arttı.

1 senedir Litespeed Cache kullanıyorum, performans olarak bütün cache eklentilerinden önde olduğunu söyleyebilirim. :)

Ayarları bir tık karışık, fakat bir kere ayarladığınızda bir daha ayar yapmanıza gerek kalmıyor.

Geri
Yukarı