Cachy OS'da waydroid nasıl kurulur?

Nasıl tepki vermiyor hangi masaüstü ortamındasın? x11 mi kullanıyorsun bide?

Neden distro değişiyorsun ve bu distroyu kullanmak için bir sebebin var mıydı?

Hızlı ve akıcı olduğu için ama aşırı zor uygun kaynak bulunmuyor, Debian ve Fedora gibi paketleri tarayıcından inmiyor, VirtualBox'ı indirmek için 2 saat uğraştım.

Hızlı ve akıcı olduğu için ama aşırı zor uygun kaynak bulunmuyor, Debian ve Fedora gibi paketleri tarayıcından inmiyor, VirtualBox'ı indirmek için 2 saat uğraştım.
Ben CachyOS - Hyprland - Wayland ve Özel Kernali ile kullanıyorum arada sıkıntı yaşadım mı evet yaşadım ama her yaşadığım sıkıntıyı çözmek için redditte bile bakmam yeterli oldu.

Cidden İşlemcin destekliyorsa bence hızlı bir distro ama bir tık daha fazla ram vb.. kaynak harcıyor. Uygun kaynak var aslında CachyOS Kaynaklarından bulamıyorsan Arch Yada Arch tabanlı diğer distroların kaynaklarına bakabilirsin fark olmuyor fazla

Daha önceden EndeavourOS ve Manjaro da Pacman GUI kulanmıştım ama burda Octopi den yüklüyorsun. octopi varsayılan kendi depoları ve extra deposunu gösteriyor eğerki istersen yeşil bir kuru kafatası var ona tıkladığında aur dan aramaya başlıyor istediğini seçip sağ tıklayıp yüklüyorsun kısacası aşırı basit

Terminalden yüklemek istiyorsan:
Yay ile gelmiyor Pacman ile geliyor yani
sudo pacman -S (PaketAdı)

Ben CachyOS Gnome denemedim ama KDE azıcık buglı ve yinede mükemmeldi ama hyprland aşırı zevkli. Fedora çok hantal gelebilir CachyOS yada her hangi bir arch tabanlı distro kullandıktan sonra Debian ise Son kullanıcıya hitap etmiyor bence (bunlar hepsi benim düşüncem) yinede zevkler tartışılmaz ama CachyOS yada her hangi bir arch tabanlı distroya şans ver CachyOS yerine EndeavourOS ta tercih edebilirsin

Ben CachyOS - Hyprland - Wayland ve Özel Kernali ile kullanıyorum arada sıkıntı yaşadım mı evet yaşadım ama her yaşadığım sıkıntıyı çözmek için Reddit'te bile bakmam yeterli oldu.

Cidden İşlemcin destekliyorsa bence hızlı bir distro ama bir tık daha fazla RAM vb. Kaynak harcıyor. Uygun kaynak var aslında CachyOS Kaynaklarından bulamıyorsan Arch'ya da Arch tabanlı diğer distroların kaynaklarına bakabilirsin fark olmuyor fazla

Daha önceden EndeavourOS ve Manjaro da Pacman GUI kulanmıştım ama burada Octopiden yüklüyorsun. Octopi varsayılan kendi depoları ve extra deposunu gösteriyor eğer ki istersen yeşil bir kuru kafatası var ona tıkladığında AUR'dan aramaya başlıyor istediğini seçip sağ tıklayıp yüklüyorsun kısacası aşırı basit

Terminalden yüklemek istiyorsan:
Yay ile gelmiyor Pacman ile geliyor yani
Sudo pacman -s (PaketAdı)

Ben CachyOS GNOME denemedim ama KDE azıcık buglı ve yine de mükemmeldi ama Hyprland aşırı zevkli. Fedora çok hantal gelebilir CachyOS'ya da herhangi bir Arch tabanlı distro kullandıktan sonra Debian ise Son kullanıcıya hitap etmiyor bence (bunlar hepsi benim düşüncem) yine de zevkler tartışılmaz ama CachyOS'ya da herhangi bir Arch tabanlı distroya şans ver CachyOS yerine EndeavourOS'ta tercih edebilirsin

Hangi program indirme sitesine girsen Fedora mı yoksa Debian mı kullanıyorsun diye soruyor. Sanki Linux'un dışına çıkmış gibi hissediyorsun. Endeavour bir göz gezdireceğim.

Fedora hantal ama sorunsuz, Debian da buglu, Arch en iyisi ama en zoru. Keşke bunlar birleşse harika bir şey olurdu.

Hangi program indirme sitesine girsen Fedora mı yoksa Debian mı kullanıyorsun diye soruyor. Sanki Linux'un dışına çıkmış gibi hissediyorsun. Endeavour bir göz gezdireceğim.

Fedora hantal ama sorunsuz, Debian da buglu, Arch en iyisi ama en zoru. Keşke bunlar birleşse harika bir şey olurdu.
Hangi programdan bahsediyorsun? Fedora nın olupta Arch ın olmaması imkansız gibi birşey yinede olmazsa kendin derleyebilirsin tabi derle demiyorum ama Olmaması imkansız neden dersen Arch ın deposu debiandan daha büyük diyebiliyorum ben Aslında galiba yanlış bakıyor olabilirsin birşey yüklemek istediğinde arch uygun mu diye bakacaksın. ben ona bile bakmıyorum octopiye girip kendi deposunda var mı diye bakıyorum yoksa aur deposuna bakıyorum. emin ol ki arch aşırı eğlenceli gelecek alışınca

Hocam bir dur. Waydroid dosya indiriyor şu an. Ah bir okusanız çıktıları.

Android sürümünün inmesinin bitmesini bekleyin.

Hocam GNOME kullanıyorum, sanırım distro değiştireceğim.

Yanlış yazdım, Wayland kullanmam gerekiyormuş, daha yeni keşfettim.

Wayland GNOME için de var zaten. Ayrı bir arayüz değil.

Yeni konular

Geri
Yukarı