Steam Cadılar Bayramı İndirimi'nde neden çoğu oyun indirime girmedi?

MrFade

Hectopat
Daha fazla  
Hayatımda Steam'de gördüğüm en boş geniş çaplı indirim galiba bu yılki Cadılar Bayramı İndirimi oldu, çoğu oyun indirime girmemiş. İleriki saatlerde indirime girer mi? Neden çoğu oyun indirime girmedi?

Son düzenleyen: Moderatör:
Hayatımda Steam'de gördüğüm en boş geniş çaplı indirim galiba bu yılki Cadılar Bayramı indirimi oldu, çoğu oyun indirime girmemiş. İleriki saatlerde indirime girer mi? Neden çoğu oyun indirime girmedi?

Cadılar Bayramı indirimleri hep böyleydi zaten, genelde çok az oyuna indirim geliyor ancak dolar kuruna geçmeden önceki son indirim bu, elimizdekiyle yetinmek zorundayız.

Cadılar Bayramı çok oyunu kapsamaz. Aslında Steam TL ile devam etseydi Kış İndirimlerinde birçok oyun güzel indirime girerdi. Ama son durak bu indirim.

İndirime girmesini beklediğiniz bir oyun var mıydı?

Korku temalı oyunlar indirime giriyor bu dönemde. Bu tür dışındaki oyunlar indirime girerse tamamen yapımcı/dağıtımcının keyfine kalmış bir durum.

İndirime girmesini beklediğiniz bir oyun var mıydı?

Korku temalı oyunlar indirime giriyor bu dönemde. Bu tür dışındaki oyunlar indirime girerse tamamen yapımcı/dağıtımcının keyfine kalmış bir durum.
Red Dead Online alıp milletin oyununu mahvedecektim ben çok üzüldüm indirime girmeyince. CS'den devam.

Alien Isolation Collection 161.50 TL tavsiye ederim. 20 saatten fazla ana hikaye oynanış sunuyor, kuruşu kuruşuna değer ama sinirden saç baş yolma garantili. 😂

Geri
Yukarı