Steam Cadılar Bayramı İndirimleri başladı!

Kimse büyük bir indirim olacağını iddia etmedi değil mi? Ana temamız korku ve gerilim, oyunlar da ona göre indirime giriyor. Büyük indirimler mevsimsel indirimlerde olur.
Beklentim çok fazla değil. Fakat beklediğim gibi de değildi.

Beklediğim oyunlar indirime girmemiş, yapacak bir şey yok.

İnsanlar erkenden faydalansın diye konu açıyoruz insanlara yaranamıyoruz sanki Steam'in çökmesi bizim sorunumuz diye insanlar bize atarlanıyor. Aylar öncesinden belli ne zaman hangi saatte başlayacağı belli konuyu ona göre açtım ve indirimlerde başlamış yani ana sayfaya düşmemiş sadece düzgünce anlatıyoruz Steam çökmüş düzelecek diyoruz indirimlerin başladığını sadece ana sayfaya yoğunluktan dolayı geç düştüğünü söylüyoruz hala adamlar laf anlamıyor. Technopat'tan soğutan trollerden gına geldi artık. İyilik yaramaz bunlara. Yani bu da son böyle benden konu. Bir daha böyle konular açmam. Bu iyilik yaramaz anlama becerisini kaybetmiş trollerin fırsattan faydalanıp sonra da gelip burada atar gider yapması kabul edilebilir bir şey değil. Karşılığında bir şey de beklemediğim bu konularda sadece insanların faydalanması ve karşılığında bir teşekkür etmesi bana yetiyordu ama bu troller son zamanlarda o kadar arttı ki insana yeter dedirtti. Birçok insan erkenden benim konulardan yararlanarak indirimlerden ve fırsatlardan yararlandı kimsenin haber vermediği fırsatları Technopat'ta açarak insanlara sundum ama üzgünüm ki buna artık devam etmeyeceğim.

Son düzenleme:
İndirim başladı. Muhtemelen dolara geçmeden önce ki son büyük indirim.

Gözükmeyen arkadaşlar için; Devour'un sayfasına girin ve üst tarafta bulunan Steam Çığlık Festivali resmine tıklayın.

Dosya Ekleri

• Ekran Alıntısı.PNG
    Ekran Alıntısı.PNG
    1,8 MB · Görüntüleme: 122

Geri
Yukarı