CAGDAS ISIL-SNOR sistem nasıldır?

murathanc

Hectopat
Makaleler
1
Darboğaz, ısınma, kronik sıkıntı gibi başımı ağrıtacak bir problemi olur mu?

SSD'yi Samsung 980 1TB'a yükselttim.
22.350 oldu.

İle kullanacağım.

Not: Photoshop ağırlıklı oyun bilgisayarı olarak kullanacağım. Oyunlar için de ultra takıntım yok, medium veya high yeterli olur.
Yorumlarınızı bekliyorum

Alınmaz, 25-26K'ya 4070 toplanıyor.
1684616214952.png

Nasıl yapıcaz abla onu be.

Hayır tabii ki.
@yapiz zor bir iddada bulundu da inanmak için link sordum.
Ben başka bir sistem toplamıştım, sağ olsun bir arkadaş böyle bir sistem önerisinde bulundu, diğer kullanıcıların desteğine sundum, alınır mı? Bir sıkıntı çıkarır mı vs diye.

Hayır tabii ki.
@yapiz zor bir iddada bulundu da inanmak için link sordum.
Ben başka bir sistem toplamıştım, sağ olsun bir arkadaş böyle bir sistem önerisinde bulundu, diğer kullanıcıların desteğine sundum, alınır mı? Bir sıkıntı çıkarır mı vs diye.
26.4K tutuyor, bütçe aşamam derseniz anakart veya PSU düşürülebilir.

4070 ile nasıl bu kadar ucuz olabiliyor? Bir handikap ı vardır diye düşünüyorum. Aldıktan sonra başımızı ağrıtmasın sonra..
Açıklayabilecek birileri var mı yukarıda paylaştığıms istemin neyi gereksiz de neredeyse aynı fiyata 4070'li sistem olabiliyor merak içindeyim gerçekten.

4070 ile nasıl bu kadar ucuz olabiliyor? Bir handikap ı vardır diye düşünüyorum. Aldıktan sonra başımızı ağrıtmasın sonra.
Açıklayabilecek birileri var mı yukarıda paylaştığıms istemin neyi gereksiz de neredeyse aynı fiyata 4070'li sistem olabiliyor merak içindeyim gerçekten.

Hayır sizin baktığınız 4070 kazık.

Yeni konular

Geri
Yukarı