Cahil arkadaştan uzak durmalı mıyım?

Profilin altındaki engelle butonuna basmak çok mu zor?

Cinsel ilaçla mı gelişeceğiz sözünü yobazlığa çekmek de güzelmiş.

1) İnsanın bir arkadaşını kesip atması çok zor bir şey. Hepimiz yaşamışızdır.

2) Bu kısım ne kesin yobazlıktır, ne de kesinlikle yobazlık değildir denilemez. Eğer arkadaş bunun geçerli bir ticaret şekli olmadığını düşünüyorsa (ki bence kesinlikle bunu düşünmüyor) yobaz değil. Ancak sadece cinsellik konusu geçtiği için bunun gelişme yolu olmadığını düşünüyorsa saf yobaz.

Benim de bilgisiz arkadaşlarım var. Ama egolu, çok bilmiş, yobaz değiller. Bu sayede onlara bilgi katıp hem kendime arkadaş hem ülkeye yararlı vatandaş yetiştiriyorum. Bazı şeyleri birlikte araştırarak öğreniyoruz bazen o bile bana bilgi verebiliyor. Egolu çok bilmiş cahillerden uzak durun. Sizi dinleyen verdiğiniz bilgileri alan arkadaşa yapışın. İleride iyi bir vatandaş sağlarsınız memlekete.

Cahille sohbet etmek güçtür bilene, çünkü cahil ne gelirse söyler diline. - Mevlana.

Çok güzel söylemiş. En mantıklı hareketi yapmışsınız.

Belli ki uzun süredir arkadaşındı. Muhabbeti bitirince küfür ettiği halde bile bir pişmanlık olmuş, sende buraya sormuşsun. Sen daha öncesinde muhabbetini yavaş yavaş kesmeliydin bence.

Kaçın, arkanıza bakmadan kaçın ondan.

Hocam ben olsam hayattan da banlardım.

Hocam benim de bu çocuk gibi bir arkadaşım vardı şimdi adını unuttum şimdi ben sizin kadar da sabırlı değilim direk engellerim ben üstelik sinirlerimede hakim olamıyorum

Hayatınızdan perma banlayın. Konuşmayın etmeyin böyle insanlar çekilmez.
(bkz: türkiye futbol fanatikleri)

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için çerezleri kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…