Cahit Berkay Röportaj - 2013

AsjasFıdas1000

Hectopat
YouTube'da Cahit Berkay ile ilgili şeylere bakarken denk geldim ve gerçekten çok hoşuma gitti.

Harika bir röportaj olmuş.

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Ayrıca:

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.

Bilmeyenler için: Burada gördüğünüz filmlerin ve çok daha fazlasının film müziği bestecisidir.

cahitberkay.png

Son düzenleme:
Mogollar'dan beri takip ederim kendisini. Büyük sanatci.
Ayni zamanda film müzikcilerinden ARIA, Erkan Ogur ve Mazlum Cimen'i de begeniyorum.

Sizinle epey ortak yönümüz var anlaşılan.[emoji56] Siz de benim gibi Ömer Zülfü Livaneli'yi çok seviyordunuz sanırsam... Ve Erkân Oğur, Moğollar filan gerçekten inanılmaz ötesi müzisyenler...

Zülfü Livaneli'nin bi' konuşması vardı, darbe zamanı işkenceden kaçmak için aklını kullandığı bir anısını anlatıyordu. Onu keşke bulabilsem. Bulursam size de atarım, harikaydı gerçekten. :)

Zülfü Livaneli'nin bi' konuşması vardı, darbe zamanı işkenceden kaçmak için aklını kullandığı bir anısını anlatıyordu. Onu keşke bulabilsem. Bulursam size de atarım, harikaydı gerçekten. :)

Sevdalim Hayat kitabinda anlatiyor o anisini. Iskence görmemek icin Kalp rahatsizligi numarasi yapmak istemis. Adam korkularini bile utanmadan kaleme dökmüs. :)

Uyarı! Bu konu 7 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı