Kırgızlar İle Röportaj

Awhlind

Kilopat
Makaleler
3
Yer
Asgard
Daha fazla  
Meslek
Öğrenci
Videoyu izledikten sonra yorumlara da bakın.
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Yorumlara bakamadım ama izledim. Yaşlı amcanın söyledikleri beni çok sevindirdi. Neyse ki bizi kardeş olarak bilen birileri varmış en azından. Aramızdaki kardeşlik bağını arttırmak gerekiyor ama işte...

Ağa "Türk'ün, Türk'ten başka dostu yoktur" sözündeki "Türk" bile artık Anadolu coğrafyasındaki Türklerden ibaret.

Harbi diyorum.

Adamlar Ruslaşmış, Çinlileşmişler resmen...

Bize bu dünyada bizden başkası yardım edemez artık. Maalesef bu bir gerçek... :üzgün:

Bunu sadece Kırgızların düşüncesine bağlı olarak söylemiyorum ha. Bu diğer Türk (?) devletleri ve halkları için de geçerli maalesef.

Ortak bir ırkın çocukları olduğumuz inancını zerre miktarda taşımıyorlar maalesef...

Ağa "Türk'ün, Türk'ten başka dostu yoktur" sözündeki "Türk" bile artık Anadolu coğrafyasındaki Türklerden ibaret.

Harbi diyorum.

Bize bu dünyada bizden başkası yardım edemez artık. Maalesef bu bir gerçek... :üzgün:

Bunu sadece Kırgızların düşüncesine bağlı olarak söylemiyorum ha. Bu diğer Türk (?) devletleri ve halkları için de geçerli maalesef.

Ortak bir ırkın çocukları olduğumuz inancını zerre miktarda taşımıyorlar maalesef...
Son derece katılıyorum. Yorumlarda "Azeri" lerin bile Türkleri sevmediğini görüyorum.

Harbi diyorum.

Rusya...

Uyarı! Bu konu 7 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı