Cakal mahvettim şarkısının hikayesi

Bruh kanka. Ona anlamlı olsun yeter. Şaka gibi sözleri var. Ne yapayım anlamadım. Boş insanları yine ünlü yaptınız. 2 gram aklı varsa bu şarkıyı rap kategorisinden siler. O kadar diyeyim. 2 para verip beat yapıyor o kadar. Buna emek falan denmez. Bu sözleri gitsin hayal dünyasına aktarsın.

😎😎Mmhhh, gülümse dedi. 😀Dedim gülümseyemem. 😉😉😉Üç fotoğraf yeter. 🤪🤪Yeah, yeah. 🤓🤓🤓
Bende sevmiyorum ama hikayesi böyle.

Tamam bari her şeyi anladım da şu "lütfen lütfen" şarkısındaki "lütfen lütfen cam bardak olsun lütfen" demesi neden hala anlamıyorum.

Tamam bari her şeyi anladım da şu "lütfen lütfen" şarkısındaki "lütfen lütfen cam bardak olsun lütfen" demesi neden hala anlamıyorum.

Plastik kanserojen. Toplumsal mesaj vererek halkımızı bilinçlendirmeye çalışıyor. Öz abim be! 😁

Ayıp ediyorsunuz hocam, adam cam bardak diyor daha ne anlayacaksın ki? Cam bardak cam bardaktır. Buna vurgu yapmış, ne de olsa cam bardak önemlidir. Karton bardak yerine cam bardak. Aşırı manalı bir söz. :D

Bence sozleri saçma degil en azindan sizin gibi bos konusanlarin bile ilgisini cekmis ve hikayesini sorgulama geregi duymussunuz ya da merak ettirmis saçma sanki. Simdiye kadar dinlediginiz İngilizce sarkilarin Türkçeye cevirdiginde her kelimenin anlamini bilip anliyordunuz onlar mantikli geliyordu cakalin bu sarkisimi anlamsiz geldi😂😂😂😂 Bence on numara melenkolik bir parca basarilarinin devamini diliyorum.

Geri
Yukarı