Cakal - Göremediğin

Hocam bana göre en iyisi Sansar Salvo. Adamın hem hayatı hem yazdıkları beni derinden etkiledi.

Sansar Salvo'nun 180 km, bombalar hedef bulur ve paranı verdim gibi şarkılarını başa sarar sarar dinlerim çok kaliteli bir rapçi. Ben en çok Şehinşah'ı severim, Spotify listemin yarısını Şeyho oluşturuyor.

Sansar Salvo'nun 180 km, bombalar hedef bulur ve paranı verdim gibi şarkılarını başa sarar sarar dinlerim çok kaliteli bir rapçi. Ben en çok Şehinşah'ı severim, Spotify listemin yarısını Şeyho oluşturuyor.

Hocam Salvo'nun Beni bul anne ve Son sigara parçasını dinle derim.

Hype olmadı mı bu parça biraz?

Defkhan da iyi okuyor ama Şehinşah'ın kısmı anlam dolu. Sanmıyorum öyle olduğunu.

Hocam Salvo'nun Beni bul anne ve Son sigara parçasını dinle derim.

Onlar da mükemmel parçalar hocam, sıkı rap dinleyicisiyim Sansar'ın birçok şarkısını dinlerim. Özellikle sesi çok hoşuma gidiyor.

Şarkıyı dinlemedim, ve kötü olduğuna inanıyorum.

Defkhan da iyi okuyor ama Şehinşah'ın kısmı anlam dolu. Sanmıyorum öyle olduğunu.

Onlar da mükemmel parçalar hocam, sıkı rap dinleyicisiyim Sansar'ın birçok şarkısını dinlerim. Özellikle sesi çok hoşuma gidiyor.

Ben Salvo ve Gazapizm'i dinledikten sonra Rap hariç bir şey dinlememeye başladım.

Geri
Yukarı