Çakı taşımak yasak mı?

Arkadaşım ben kendimi korumak için çakı istiyorum sinirle saplamak için değil.
Okula götüreceğim nereden çıktı deli miyim ben?
Sokakta sağ böbreğin gitmemesi için taşıyacağım tabii ki.
Sokakta yürürken sağ böbreğinizin çalınma riski olan bir yerde yaşıyorsanız bence bir sorun olmaz.

Kapanması bir şey değiştirmşyor. Ayrıca ne kadar sorumsuz bir hocanız varmış. Böyle hocadan böyle öğrenci işte ne beklersin? Lütfen yanınızda kesici alet taşımayın.

Bildiğim bir şey vardı doğru mu bilmiyorum ama onun belli bir uzunluktan aşağı olması lazım. Falçatada uzunluk ayarlanabileceği için sorun yok. Senin için taşımayız.
Benim gibi yap, bir permalit al peçeteye sar.

Doğrusunu unuttum hocam.

Sokakta yürürken sağ böbreğinizin çalınma riski olan bir yerde yaşıyorsanız bence bir sorun olmaz.

Öyle bir yerde yaşamıyorum.
Annemin panik atağı var beni 15 yıldır hiçbir yere salmıyor markete bile giderken korkuyor.
Babam salarsa oda zor o şekilde dışarı çıkıyorum.
En azından kelebek falan alsam içi rahat eder.

Öyle bir yerde yaşamıyorum.
Annemin panik atağı var beni 15 yıldır hiçbir yere salmıyor markete bile giderken korkuyor.
Babam salarsa oda zor o şekilde dışarı çıkıyorum.
En azından kelebek falan alsam içi rahat eder.

İçi rahat etmez. Karşınıza tehlikeli biri çıkarsa iki ihtimal var;
1. Ya ölürsün.
2. Ya öldürürsün.
Ölürsen sorun yok. Ama öldürürsen hapse girebilirsin.

Peki keskin olmasa hani sadece sallamak için olanlar?
Sonuçta zarar vermeye çalışan biri uzaktan keskin olmadığını göremez.
Dostum saat kaçta çıkıyorsun ki evden, kelebek filan cidden abartı. Bıçaklar da cırank diye açılıyor kaza olur. Hafif bir şey taşı çok korkuyorsan.

Şahsen elektro şok makinesi, çakı ve tuşla kapanıp açılan bıçak bulunduruyorum evimde.

Dostum saat kaçta çıkıyorsun ki evden, kelebek falan cidden abartı. Bıçaklar da cırank diye açılıyor kaza olur. Hafif bir şey taşı çok korkuyorsan.

Çıkmıyorum.
Saat kaç olursa olsun dediğim gibi psikolojik sıkıntı.
İçi rahat etmiyor 10 kere arıyor.
Babamla aşı vurdurmaya gittim ve 4 kere aradı ben korkmuyordum ama o aradıkça bende stress oldum dediğim gibi yanımda savunacak bir şey olması iyi olur.

Yeni konular

Geri
Yukarı