Çakma AirPods önerisi

Çakma önermem kötü bir çakmaya denk gelirseniz;
csgo-how-to-rename-bomb-guide.jpg

Millete hava atcam diye çakma mal almayın, orjinal ucuz kulaklık alın.
Dostum hava ile ilgisi yok ben fazla kulaklık kullanan birisi değilim geceleri vs. telefonda birleyler yaparken kullanmak için.Dışarıdada kullanmayacağım diğer markaların kulaklıklarına ise o kadar para vermeye değmez çünkü fazla kullanan birisi değilim.Çakma biraz kapa bir telafuz olmuş onun içinde özür dilerim.

Dostum hava ile ilgisi yok ben fazla kulaklık kullanan birisi değilim geceleri vs. telefonda birleyler yaparken kullanmak için.Dışarıdada kullanmayacağım diğer markaların kulaklıklarına ise o kadar para vermeye değmez çünkü fazla kullanan birisi değilim.Çakma biraz kapa bir telafuz olmuş onun içinde özür dilerim.
Hocam aynı fiyatlarda çok daha kaliteli markaların BT kulaklıkları bulunmakta.

Diğer markalara o kadar para değmez ama orjinal olmayan Airpodsa değer mi?
Apple marka olmuyor orjinal olmayanlar :D

Herkese önerileri için çok teşekkürler.Öncelikle çakma kelimesi biraz kapa olmuş özür dilerim onun için.Ben fazla kulaklık kullanan birisi değilim geceleri telefonla meşgul olurken kullanmak adına almayı düşündüm diğer seçeneklere o kadar para vermeye gerek duymuyorum, dediğim gibi pek kullanmıyorum.Görüntüsüylede bi işim yok amacım ucuza benim işimi görücek bir kulaklık.
Diğer markalara o kadar para değmez ama orjinal olmayan Airpodsa değer mi?
Apple marka olmuyor orjinal olmayanlar :D
Diğerleri 200-250₺ o ise 50₺ fazla kullanmıyorum zaten vaktin %95 ini çekmecede durarak geçirecek.Altını çiziyorum ‘Çünkü kulaklığı fazla kullanan biris değilim.’

Herkese önerileri için çok teşekkürler.Öncelikle çakma kelimesi biraz kapa olmuş özür dilerim onun için.Ben fazla kulaklık kullanan birisi değilim geceleri telefonla meşgul olurken kullanmak adına almayı düşündüm diğer seçeneklere o kadar para vermeye gerek duymuyorum, dediğim gibi pek kullanmıyorum.Görüntüsüylede bi işim yok amacım ucuza benim işimi görücek bir kulaklık.
Hocam artık bütçe verir misiniz, size pişman olmayacağınız bir ürün önerelim.

Son düzenleme:
Eğer AirPods gibi görünen bir model isterseniz bu var:

Geri
Yukarı