Çakma DualShock 4 alınır mı?

Sliva

Decapat
Daha fazla  
İki tane DualShock 4 konsolum vardı 7 yıldır kullanıyorum fakat artık bir tanesini şarj olmuyor diğerinin de sol analogu sorunlu. Orijinal DualShock 4 bana pahalı geldi. Çakma almayı düşünüyorum fakat hala içimde bir şüphe var. Sizin tavsiyeleriniz neler? Ne önerirsiniz şu kardeşinize? :)

Son düzenleyen: Moderatör:
Snopy'i normalde önermem fakat arkadaşımda Snopy DualShock 4 vardı, hissi falan çok iyiydi, ben ilk başta dikkatli bakmadım orijinal sandım açıkçası. Çabuk bozulma şansı olabilir ama fiyatına göre idare edecektir.

4-5 yıldır kullanıyoruz. L2 ve R2 tuşları biraz yumuşadı sadece. Onun harici hala çalışıyor. Bence alınabilir ama biraz şans işi, bunu bilmekte fayda var.

Emektar PS3'ümde sahte DS3 kullanıyorum yıllardır bir problem yaşamadım.

Sizin bahsettiğiniz DualShock çakma değil mi? Bu ana kadar 2 yıldan fazla götüren görmedim o yüzden soruyorum.

Snopy'i normalde önermem fakat arkadaşımda Snopy DualShock 4 vardı, hissi falan çok iyiydi, ben ilk başta dikkatli bakmadım orijinal sandım açıkçası. Çabuk bozulma şansı olabilir ama fiyatına göre idare edecektir.

Trendyol'da en fazla satılan çakma gamepad gayet iyi ve iş görür.

Almayı düşündüğüm çakma 400 TL falan.

Alınmaz. Bütçe verin öneren çıkacaktır.
Maksimum 500 tl verebilirim.

İçini açıp analogu sorunlu olanın pilini sök, pili bozulanın içine tak. Zaten soketli basit işlem. İnternetteki videolardan nasıl sökeceğini öğrenebilirsin. Çakma almaktansa tamirde ettirebilirsin. Pil sipariş edip onu da takabilirsin. Şarj soketi bozuksa aynı şekilde sadece arka kapakları değiştirmek yeterli.

Geri
Yukarı